Има ли клуб, в който да не е върволица от РД?

  • 1 080
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 700
Идва зимата и идеите, а и възможностите за забавление намаляват.
Клубовете обаче отдавна не са спасително местенце. Обаждам се на 4-те най-близки клуба и установявам, че имат часове за свободен достъп само понякога, задължително в работни дни и то до 12.
А децата които днес нямат РД и не са канени на такова парти къде ги водите?
Остана ли в София клуб, който да не е зала и кетеринг под наем, а да е място, където да заведеш детето да поиграе, без да ти се налага да резервираш цялата зала и то месец предварително?

# 1
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  Май няма такова място.Пробвай в Мола,до сега не съм видяла рожден ден там. Peace

# 2
Има малко клубче Бърборани до Бизнес парк  в Младост-4.Много чисто и приятно.За малки партита и с добро обслужване.Платата са им добри,за децата също храната е без оскъдица Бях там в Неделя .Доволни сме.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 688
Изваждаш си списък с всички клубове около вас и ако решите да ги посетите се обаждаш предварително,за да ти кажат дали е свободно....аз така правя,за да не се разкарвам с детето....

# 4
  • София
  • Мнения: 1 103
В кината Арена има детски кътове, доста просторни, с какички, които да наглеждат децата.

# 5
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
В кината Арена има детски кътове, доста просторни, с какички, които да наглеждат децата.

  Там също правят рожденни дни. Confused

# 6
  • Мнения: 700
Да бе клубове бол, ама във всички правят РД и няма свободни часове просто да отидеш за 1 час. До нас опцията беше Слон Балон, понеже салона за родители беше малък и рядко правеха партита, но сега са наели и съседното помещение и край, празно няма.
Аз разбирам много добре икономическия интерес на собствениците, но първоначалната идея не беше ли това да са места за игра, а сега са помещения под наем.
Знаете ли клуб, в който не правят РД?
Фантичка за Мол София ли говориш? Защото в Сити Центъра до НДК в клуба до Овиезе правят, напоследък все на парти попадаме.
В Ская пък децата са над 3 год. #Crazy

# 7
  • София
  • Мнения: 4 412
В МОЛ на Стамболийски не правят рождени дни и приемат над 18 месеца.

Вярно, че е неудовство и особено в зимните дни, не можеш все на едно място да ходиш. Аз съм си мислила да се направи тема, в която собствениците на клубове да пишат, в почивен ден кога са свободните часове. Иначе на клубовете това им е бизнес модела, явно през седмицата малко хора ползват услугите и се издържат от партитата.  По скоро собствениците на кафенета трябва да се замислят и да направят подходящи за деца.

# 8
  • Мнения: 4 841
Аз съм фен на детския кът в Арените. Ходим събота и неделя преди обяд - никога не сме засичали рождени дни, има максимум 2-3 деца и сина ми си играе на воля.

Повечето от детските клубове имат интернет страници, спокойно биха могли да поставят там актуален седмичен (или месечен) график за кои дни и часове има резервации. Така няма да има ненужни телефонни разговори и разочаровани дечица.

# 9
  • Мнения: 8 999
Аз не съм виждала такъв клуб. Навсякъде организират и партита, така че, по-вероятно е да попаднеш на детски рожден ден, отколкото да успееш да оставиш детето си за час или два. Май в Патиланци /понеже има много зали/ е най-вероятно да успееш да се вредиш. Но пък там има винаги ужасно много деца.

# 10
  • Мнения: 6 206
Повечето от детските клубове имат интернет страници, спокойно биха могли да поставят там актуален седмичен (или месечен) график за кои дни и часове има резервации. Така няма да има ненужни телефонни разговори и разочаровани дечица.
Това няма как да стане, защото понякога рд-та се заемат два дни преди това. И информацията никога не е актуална.

# 11
  • Мнения: 3 268
При нас,в Павлово има такъв клуб.Съниленд се казва и е на ул.Голям Братан.3 лв на час вземат.

# 12
  • Мнения: 135
При нас,в Павлово има такъв клуб.Съниленд се казва и е на ул.Голям Братан.3 лв на час вземат.

Ние в четвъртък сме поканени там на рожден ден от 18.30 Laughing

Общи условия

Активация на акаунт