желаещи за PREISSTURZ - 3 част

  • 12 272
  • 218
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 259
Пускам нова тема, за да не се пречкаме на предишната група. Аз съм си избрала вече, ако има и други желаещи казвайте да се организираме.
Ще бъде хубаво ако може да се включи и някой който е по на "ТИ" с организацията от предишните поръчки, аз поне си нямам представа как се е действало досега.

# 1
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
Ще бъде хубаво ако може да се включи и някой който е по на "ТИ" с организацията от предишните поръчки, аз поне си нямам представа как се е действало досега.


Ами хич не е  лесно...

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 23 630
О, определено не е лесно да организираш 10 души с различни интереси Mr. Green
Аз ще ви видя колко време ще се организирате и ако дойде предната поръчка ще мога да поръчам пак. За съжаление моя мъж е от недоверчивите и иска да види какво ще дойде Simple Smile Вече знам какво искам Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 259
Ще се справим, въпроса е да се съберем повече хора за поръчка. В предишната тема доста хора питаха за нова поръчка, ще видим тук колко ще се разпишат. Пък в краен случай ще чакаме януари  Tired

# 4
  • Мнения: 2 697
Аз се записвам веднагически, що неща съм избрала Mr. Green

# 5
  • Марс
  • Мнения: 439
И аз се записвам, въпреки, че без моя талисман и преводач едва ли ще се справя Tired, ама айде в кюпа съм Peace

# 6
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Един линк със сайта, може ли?

# 7
# 8
  • София
  • Мнения: 259
И аз се записвам, въпреки, че без моя талисман и преводач едва ли ще се справя Tired, ама айде в кюпа съм Peace

Казвай ако има нещо за превод, ще помагам  Hug

# 9
  • София
  • Мнения: 3 688
Хайде и аз се записвам,че организацията докато стане.....а съм набелязала още неща:)

# 10
  • Мнения: 5 622
И аз се записвам. Сега разглеждам.

Искам да помоля майките на момчета(около 3 годишни) да ми дадт линкове на интересни играчки за тази възраст, азщото трудно се ориентирам в сайта.  Hug

# 11
  • Мнения: 122
Тук май няма никакво раздвижване  newsm78, организира ли се поръчка и от кой?

# 12
  • Мнения: 2 697
Не знам кой ще се навие - да се поръчва декември не си е работа... Whistling

# 13
  • Neverland
  • Мнения: 143
И аз ще се включа ,обаче моя син е по-голям и доста ми е трудно в избора. Rolling EyesАко има друга мама да поръчва за по-голямо момче нека да сподели  Peace

# 14
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Sorry за офа.......А дали ще дойдат нещата до Коледа?

Общи условия

Активация на акаунт