някой имал ли подобен проблен?

  • 1 434
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 53
 Проблемът  ми е че  огладнявам на всеки един час,някакъв зверски глад и ако не хапна нещо веднага става ми адски гадно, повръща ми се ,гадно ми е че чак ръцете ми почват да треперят Sad,какво е това?може би имам някакъв проблем?а вече и качих 3кг.Embarassed,какво да правя?Моля Ви ако някой имал подобен проблем отговорете ми.Благодаря Ви.

# 1
  • Мнения: 781
А бременна ли си? newsm78

# 2
  • Мнения: 1 632
Аз в момента съм така,но мисля че е защото се застоях на едно място в тези студени дни.А бременна ли си?

# 3
  • по света
  • Мнения: 1 587
И на мен на бременност ми прилича тази работа  Thinking

# 4
# 5
  • Мнения: 1 183
И аз това питам  newsm78

# 6
  • Мнения: 1 440
Ако си бременна в първите месеци е нормално,при мен беше нещо подобно.След като премине периода на гаденето ще се оправиш.Наблягай на не толкова калорична храна!

# 7
  • Мнения: 53
Момичета Simple Smile,не очаквах че толкова бързо ми отговорите.Да бременна съм  на 11 седмици,разбирам че е нормално да ми се яде но чак да ми треперят ръце?и на всеки един час?
Тук в форума чета че момичета до 5-ти месец почти не качват,а аз вече 3кг.чувала съм за диабет по време на бременност,някой знае ли какви симптоми има?Благодаря Ви мили дами  bouquet

# 8
  • по света
  • Мнения: 1 587
Направи си изследвания на кръвната захар

# 9
  • Мнения: 1 632
Не си мисли за такива неща.Но ако,все пак се притесняваш си направи изследвания.Аз до 16-та г.с. бях качила 10 кг.Не гледай кой,колко е качил,всяка бременност е различна.

# 10
  • Мнения: 85
И на мен ми се ядеше постоянно, но нямам диабет. Успокой се. Като отидеш на док ще ти вземат изследвания. И по-нататък ще мине този глад. Хапвай често и по малко. И да знаеш че за бременна са нормални всякакви иначе странни неща  Laughing 

# 11
  • София
  • Мнения: 7 173
Първите месеци ми ставаше адски лошо, и непрекъснато трябваше да ям нещо, за да се чувствам по-добре. Така че - точно твоят проблем  Mr. Green
Много е индивидуално за килограмите.
Реално аз в пети месец вече бях качила 16 кг, но и толкова си останаха докато родих.
Просто коремът ми порастна, а иначе позаслабнах  (като се има предвид, че бебчето ми беше едричко, над 4 кг).
Според мен е важно да се чувстваш максимално добре, че като се сетя колко гадно беше с това повръщане  Sick
 Леко бременеене ти желая Hug

# 12
  • Мнения: 1 183
И аз имах страшен апетит  Laughing,имам чувството,че по цял ден само ядях  Joy ,и за това качих 25 кг. и сега се мъча да ги свалям  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 53
следващия преглед ме е на 14,тогава ще правя и всички изследвания а до тогава ще карам на по не калорични неща, благодаря много.Много ме успокоихте,мерси newsm51

# 14
  • Варна
  • Мнения: 49
Аз не огладнявам на всеки час, но също честичко огладнявам. Ако дори и леко почувствам глад, веднага ми става лошо и гадно. За да съм съм добре, трябва да съм хапнала.
Винаги имай под ръка бананчета, ябълки, обикн. бисквити.
Това че момичетата не качвали в първите месеци за първи път го чувам. Даже напротив - повечето качват. /Много им завиждам на тези дето не качват или качват малко./ Аз съм вече +5кг а съм в 14 седмица. Спокойно само, при всеки е различно!

Общи условия

Активация на акаунт