Относно зъбките

  • 981
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 208
Задължително  ли е когато започнат да никнат зъбки венците да бъдат зачервени или болезнени?

# 1
  • Мнения: 469
Да.Венците стават червени и подути.

# 2
  • Мнения: 1 632
На Рая бяха много време червени и подути,а зъбче все не излизаше.Чак на годинката.На Боби нито се подуваха,нито зачервяваха.Даже не разбрах кога станаха толкова много.Явно е индивидуално.

# 3
  • Мнения: 2 159
понякога не са чак толкова осезателно подути и зачервени, но педито винаги вижда разликата

# 4
  • Мнения: 1 183
Да.Венците стават червени и подути.
При нас е така  Peace

# 5
  • Мнения: 1 103
И при нас е така ония ден ни проби долния кътник. Grinning

# 6
  • Мнения: 1 477
При нас само леко се поду венеца.Нито е вдигал температура, нито е бил нервен.Спеше си ,ядеше си и една сутрин му проби зъбчето.Дано и при вас мине леко.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 967
Да, това е началото Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 8
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Да.Венците стават червени и подути.

  Не винаги,на голямата ми дъщеря въобще не се зачервиха.Подути е също силно казано за нея. Peace

# 9
  • Мнения: 583
на моето момченце при никненето на първите зъбки нито се бяха подули венците, нито бяха зачервени

# 10
  • Мнения: 1 668
на моето момченце при никненето на първите зъбки нито се бяха подули венците, нито бяха зачервени

и при нас така Peace

# 11
  • някъде
  • Мнения: 4 955
не са му били червени, само малко се беше подул венца като избиха горните

# 12
  • Мнения: 385
на моето момченце при никненето на първите зъбки нито се бяха подули венците, нито бяха зачервени
Peace

# 13
  • Мнения: 6 164
Не!

На Крис долните първи резци му пробиха без никаква червенина, никакъв оток. Горните вече пробиха, избутвайки цели парчета месо и кървави съсиреци пред себе си. Confused

# 14
  • София
  • Мнения: 2 734
И ние сме от тези,които се озъбиха без осезателни симптоми.Долните й венци бяха само малко побелели,нямаше зачервяване,нямаше подуване.изобщо не очаквах зъб,докато не ме боцна един ден докато ми хапеше ръката.Но горните резци в момента са цъфнали направо...

Общи условия

Активация на акаунт