питане????

  • 1 206
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 47
Когато бях бременна в 4 месец ходих на видеозон и откриха че беба е само с 1 една вена и 1 артерия която ни свързва вместо с 2 вени и една артерия.Няма да ви казвам какъв ужас преживяь тогава защото ми казаха че беба може да се роди с порок на сърцето,на бъбреците или със заешка уста.Благодаря на Господ всичко е наред с нея та въпросът ми е има ли други мами минали през същото и как преживяхте чутото???

# 1
  • Мнения: 2 746
Странно питане, нали всичко е наред с бебето, това е по-важното. Wink

# 2
  • София
  • Мнения: 2 967
Кажи как е бебето сега?

# 3
  • София
  • Мнения: 4 588
Ужасно е това, което си преживяла, но най-важното е, че сега е наред с бебчето, нали? Hug

# 4
  • Мнения: 47
Да наред е чукам на дърво но просто исках да разбера дали се е случвало с някой друг защото когато се разрових из интернет след това се оказа че на 1000 майки 1 само е така та затова.Единственното което стана е че беба се роди по-малка защото се е хранила по-малко и ми предизвикаха раждането а не чаках

# 5
  • Мнения: 55
аз имам същия проблем,само 4е при мен го откриха малко по късно/в края на 5 месец/.направиха ми амниоцентеза и все още 4акам пълните резултата.толкова съм се ошашкала 4е само се зъбя на хората около мен.истината е 4е информацията е доста оскъдна и това допълнително ме притеснява.

# 6
  • Мнения: 4 753
Не помня да са гледали вените и артериите по време на бременноста ми...  newsm78  На какъв апарат са ти го открили това???

# 7
  • Мнения: 1 428
Най-важното е,че бебо е добре.

# 8
  • Мнения: 6 441
Не помня да са гледали вените и артериите по време на бременноста ми...  newsm78  На какъв апарат са ти го открили това???
Мисля,че на такъв,на който се вижда кръвен поток.Ако не се лъжа се казваше Доплеров.  newsm78

# 9
  • Мнения: 7 723
Не помня да са гледали вените и артериите по време на бременноста ми...  newsm78  На какъв апарат са ти го открили това???
Мисля,че на такъв,на който се вижда кръвен поток.Ако не се лъжа се казваше Доплеров.  newsm78
ДОПЛЕР! Peace

# 10
  • Мнения: 4 753
Това доплер ехокардиография ли беше...  newsm78  На мен ми правиха, но заради мои проблеми... бебето не са гледали, дори не знаех, че трябва и на такова да ходя...  Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 7 723
Това доплер ехокардиография ли беше...  newsm78  На мен ми правиха, но заради мои проблеми... бебето не са гледали, дори не знаех, че трябва и на такова да ходя...  Rolling Eyes
Това Доплер е триизмерен ехограф Peace

# 12
  • Мнения: 4 753

Аааааа да е.а, ходих на такова таман два пъти и снимахме бебо за албумчето...  Crazy Ма съм проста...  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 1 488
Това се вижда и с обикновен 2Д ехограф.
Мен на такъв ми гледаха с колко кръвоносни съда е пъпната връв
Този преглед се прави, когато се прави феталната морфология, за откриване наличие на аномалии на плода.

# 14
  • Мнения: 251
Нали бебо е добре? Това е най-важното!

Общи условия

Активация на акаунт