Nutrilon Comfort стана Aptamil Cоmfort, който пък стана 17лв!!!

  • 7 345
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 634
В София всички цени на АМ са се повишили! Бебчо хапваше Нутрилон, които от тук разбрах вече станали Аптамил, само не разбрах почти 100% увеличение на цената.  #Cussing out

Във фирмата вносител имат Нутрилон, но не го дават за частни лица дори и в количества на едро. Някой да има идея от къде бих могла да закупя около 10 кутии Нутрилон? Все пак не съм склонна да плащам двойно за един и същ продукт.

Ау, много съм ядосана!!!  #Cussing out

# 1
  • Мнения: 1 204
аллллллллл  #Crazy това е лоша новина  Rolling Eyes
потьрси някьде кьдето има останал,не от новите пратки,в по големите магазини,Била може и в Метро  Peace успер
п.с. гледай срока на годнос като взимаш пове4е кутии  Wink

# 2
  • Мнения: 61
Със сигурност съм го виждала в Била Надежда-мисля, че има известно количество - поне вчера имаше!

# 3
  • Мнения: 3 634
В Била, Метро, Кауфланд, Хит, Ремедиум, Гален...търсих още преди месец и нямаше. Шанс са малките квартални аптеки. Тези, които обиколих обаче имаха само по 1 кутия. Така се сдобих с 3, но вече свършват. На Шушето му се отвори глътка  baby_neutral , а не искам да сменям храната. Докато се нагодим я сменихме 4 пъти вече.  Sick

# 4
  • Мнения: 9 973
всички млека ли поскъпват или само нутрилон-а?

# 5
  • Мнения: 3 634
Сега разбрах, че НАН е станал 12-13 лв, също и Фризо...май всички от новите пратки.

# 6
  • Мнения: 331
Аууу, това е ужас! Аз се чудя защо в аптеките няма Нутрилон Комфорт вече... Моята бебка само това яде - всички други млека, с които съм я пробвала, ги повръща... Добре че успяхме да намерим 10 кутии в един склад на едро, тъкмо ще й стигнат докато стане на 6 месеца, пък после ще му мислим... На мъж ми пък му бяха казали, че е заради последната доставка - била с изтекъл срок на годност и нямало как да я пуснат в мрежата. Дрън-дрън...

# 7
  • Мнения: 1 204
ние сме на Милумил 3 и купих онзи ден от аптеката за 17лв и някакви стутинки аз сам го взимала преди това за 15  newsm78 дали някой знае да са го вдигнали и него още?!

# 8
  • София
  • Мнения: 58
Така е! Цените на всички АМ са повишени от скоро. Ние сме на Аптамил 1 и в неделя успях да намеря на стара цена  в кварталния Тв Европа - Дружба.След малко имам път натам и ще проверя цената на вашето мляко.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 734
Ние сме на обикновения Нутрилон и по мои наблюдения детските храни поскъпнаха около 3 пъти от лятото до сега.Всеки път повишението е с 50ст-левче.През последните няколко седмици в нашия квартал млякото е вече 9-9 и нещо.Верно ли разбирам,че новите повишения са и над тези цени? Shocked

# 10
  • Мнения: 1 204
ние сме на Милумил 3 и купих онзи ден от аптеката за 17лв и някакви стутинки аз сам го взимала преди това за 15  newsm78 дали някой знае да са го вдигнали и него още?!
никой ли не знае за Милумила 3  Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 2 401
В магазинчето на Бебелан зад пощата на хотел Плиска го има.  Тичай, че това са последни останки..

# 12
  • Мнения: 1 204
Сега бях в Била Люлин 8,там има много от Нутрилона 1,2,3 и са по 9лв и някакви стотинки,имаше и от новия сьщо на двойна цена  Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 2 401
Мацката пита на Нутрилон Комфорт.

# 14
  • Мнения: 1 204
Мацката пита на Нутрилон Комфорт.
ами не сьм го ползвала това мляко  Rolling Eyes и не се загледах точно какво пише на кутиите,може да е имало и от Конфорта  newsm78 ,ако ходя пак натам ще погледна  Peace

Общи условия

Активация на акаунт