МАС НА ДУПЕТО???

  • 4 639
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 75
Здравеъте мамчета! Искам да ви питам дали някога сте използвали мас за дупето на бебетата ви? Ние се мием при вяско ядене и се пробвали какво ли не за кожата на дупето на бебето ни - Тридерм, Универтан, Бочко, Здраве и сега използваме крем на Мустела, но нищо не помага. От вчера е пак със зачервено дупе и имаше пъпчеци и сега е започнало да се бели и е много зачервено. Изчетох всички статии в сайта за подсичане но никой не пише за мас. Мен ми се струва, че между лекарствата един път й сложихме мас и се оправи.Благоря ви предварително

# 1
  • Мнения: 5 362
Отиди в някоя по-голяма аптека и помоли да ти направят крем за подсечено дупе.При Калина от такъв крем ефекта беше при второто намазване Peace
Не се занимавай с тези МАСнотии Sick

# 2
  • София
  • Мнения: 2 734
Не е хубаво да се маже бебе с мас.Темата е обсъждана многократно-днешните прасета се хранят с всякакви боклуци,тъпкани с хормони за по-бързото им наддаване на тегло.Освен това и ги третират с антибиотици.Всички тези токсини се отаяват в големи коцентрации в подкожната мазнина на пигито.После си представи как всичкия този боклук го втриваш право в кожата на бебето си.Освен това маста алергизира,запушва порите и вони ужаааасно Sick
За подсичането-пробвай да миеш дупето с отвара от смрадлика,мажи с кашичка от хума,крема Павлодерм или продукти на Мустела,А-дерма и т.н. марки медицинска козметика...

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 522
А между всички мазила смени марката на пелените, които ползваш. Сменяй ги по-често и оставяй голо дупето по възможност по-дълго. Мий при всяко преобуване и подсушавай много добре след това. Не използвай мокри кърпички. Мас не съм ползвала, не мисля, че ще помогне. Ще запуши порите и може да влоши нещата.

# 4
  • Мнения: 885
Здравеъте мамчета! Искам да ви питам дали някога сте използвали мас за дупето на бебетата ви? Ние се мием при вяско ядене и се пробвали какво ли не за кожата на дупето на бебето ни - Тридерм, Универтан, Бочко, Здраве и сега използваме крем на Мустела, но нищо не помага. От вчера е пак със зачервено дупе и имаше пъпчеци и сега е започнало да се бели и е много зачервено. Изчетох всички статии в сайта за подсичане но никой не пише за мас. Мен ми се струва, че между лекарствата един път й сложихме мас и се оправи.Благоря ви предварително
Слагай пудра на дупето.Това ми го каза козметичка,когато нашето дупе беше ужасно зачервено и нищо не помагаше,даже имаше и малки ранички.В момента ползвам тази на Nivea и съм много доволна.

# 5
  • София
  • Мнения: 974
А между всички мазила смени марката на пелените, които ползваш. Сменяй ги по-често и оставяй голо дупето по възможност по-дълго. Мий при всяко преобуване и подсушавай много добре след това. Не използвай мокри кърпички. Мас не съм ползвала, не мисля, че ще помогне. Ще запуши порите и може да влоши нещата.


Подкрепям напълно, и само ще добавя, че вероятно не се касае само за подсичане и е хубаво да направиш консултация с лекар Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 170
Момичетата са ти дали добри съвети, но мисля, че  трябва да отидеш на лекар. Ако педито не знае какво е, отиди на кожен. Сина ми имаше гъбички, но според педито беше претоплен, добре че аз настоях въпреки претоплянето да отидем на кожен и проблема се реши.

# 7
  • Мнения: 9 973
да си чула,че маста е лечебна?и свекито все мрънка мас,та мас........ #2gunfire

# 8
  • Мнения: 8 917
Пробвай с кремче, правено в аптека. Peace

# 9
  • Мнения: 1 204
на мен свекито ми даде крем с който се мажат в операционната  Rolling Eyes правен е,но за сьжаление незнам какви са сьставките  ooooh! ако разбера ще пиша,мойто момче е с много чувствителна кожа и аз му бях купила Мустела,но да ти кажа тя не важи пред другия  Naughty
само от едно намазване и всичко изчезва веднага  Peace
ако имаш някой познат който да работи в операционна помоли го да ти донесе малко да пробваш,вьрши чудеса  bowuu
а да и аз си правих опит да слагам мас няколко пьти,но нямаше никакьв резултат  ooooh!

# 10
  • Мнения: 554
Отиди в някоя по-голяма аптека и помоли да ти направят крем за подсечено дупе.При Калина от такъв крем ефекта беше при второто намазване Peace
Не се занимавай с тези МАСнотии Sick

 Peace И ние с такъв се оправихме след като нищо не помогна.

Казали са ти и за пудра, но на нас ни щипеше и още повече се зачервяваше, затова ако искаш по-добре пробвай първо с крема и успех Peace

# 11
  • Мнения: 1 477
Пробвай с Имазол.На малкия му премахна зачервяването с 3 мазания.

# 12
  • Мнения: 7 201
На Дани му помогна това кремче,но е от Германия.

Ако можеш да поръчаш на някой или някъде да ти го пратят-много е ефикасно!

# 13
  • Мнения: 10 758
И двете си деца съм мазала с крем, направен в аптека.
А пробва ли с Цинкова мас?

Ох, заглавето е уникално Joy

# 14
  • Мнения: 487
А в аптеките без рецепти ли ги правят тези кремчета?

Общи условия

Активация на акаунт