Какви пюрета давате на децата си?

  • 2 109
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 131
и защо точно такова пюре избрахте?

# 1
  • Мнения: 27 524
Трбяваше повече опции за гласуване да дадеш, едва ли някоя от нас дава само една марка пюрета.  Grinning
Аз давам основно на Данон, понякога Нестле, рядко Нутрисия, Хип малко, защото тук се предлагат ужасно ограничено количество от тях.
Старая се и домашно да му правя, но си признавам, че е незадоволително малко  Confused
Избрах основно Данон, защото най-много ми допадат като вкус, качество и разнообразие.

# 2
  • София
  • Мнения: 718
Давам на Хип, Нестле, някои Семпер и най-вече Гербер. Давам тези ( и то не целият асортимент), защото сме супер капризни откъм храна - на всяка марка харесва по две три пюрета.

# 3
  • Мнения: 63
Предимно готвя, но взимам и ХИпп био заради месото, не смея да го правя сама, а и малки порции от различно месо ми е трудно, вкъщи ядем основно пиле, рядко свинско:)

# 4
  • Мнения: 508
Зеленчукови пюрета отдавна не купувам-приготвям ги в къщи.
Продуктите- едната част са домашно производство, каквото нямам купувам от кварталните магазини.
Месни пюрета купувам на ХИП, ГЕРБЕР, СЕМПЕР, Нестле /. Рядко приготвям домашни месни пюрета.
Купувам ги заради Био месото в тях.

Плодови пюрета купувам рядко, взимам такива каквито не мога да си набавя. Например, манго, боровинки и др. по екзотични. Най ми харесват на Семпер и Гербер.
Дъщеря ми яде пресни плодове, една част са домашно производство друга от сергията. Wink

От менютата за 1 г. най ми харесват на Семпер. Струват ми се най-разнообразни като състав, вкусове и подправки / съобразени с възраста/ .  Има един гювеч с бобец, направо ми идва да го мезна Crazy

# 5
  • Мнения: 6 029
Само домашни, продуктите са или от село, или от пазара.

# 6
  • Мнения: 481
домашни ,но понякога и купувам!

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Гербер и Хип от време на време. Често му и готвя но основно супи и кремчета. Кухня не съм вземала скоро понеже имаше криза скоро и беше отказал всичко.

# 8
  • София
  • Мнения: 4 397
Купувам Бейбивита  Peace

# 9
# 10
  • някъде
  • Мнения: 4 955
купувах на Ганчев, но по-често правех домашни

# 11
  • София
  • Мнения: 17 591
До сега съм давала хип, гербер, бебевита и ам-ам. И смачкан банан.

# 12
  • Мнения: 2 908
Не можах да отговоря с един вариант-давам готови на Ганчев,Бебевита,ХИП,Хаме,рядко-Ам-Ам.Тези изброените са и зеленчукови,и плодови,просто си избирам от всички марки.Напоследък супи и кремчета и правя аз.

# 13
  • Мнения: 514
Давам домашни пюрета приготвени с продукти от пазара. За съжаление единствено морковите и тиквичките ми са екологично чисти.
Лятото бяхме в България за 3 седмици, от няма и къде давах готови пюрета, на Хип предимно. Зеленчуковите приготвях с продукти от градината на прабабата. Месо не посмях да купя.

Последна редакция: ср, 07 ное 2007, 21:37 от shrew

# 14
  • Мнения: 4 621
Готови - Хип.  Яна беше достa злояда, домашни въобще не искаше, а от готовите Хип и бяха най-вкусни Peace

Общи условия

Активация на акаунт