Дерматолог в Бургас?

  • 6 100
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 420
Здравейте имам проблемна кожа от  пубертета, разширени пори,мазна кожа и акне, пробвала съм нах-различни продукти но ефекта беше времен,мисля да отида  на дерматолог в бургас, но незнам на кой да отида някъде около центъра да е,да е добър , на александровска има един център Ел Масри,там има гинеколог и други специалисти,но незнам дали има и дерматолог,очаквам отговорите ви  newsm78

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 225
Здравей!В Ел Масри наистина има дерматолог специалист по козметология.За съжаление нямам лични впечатления.Ето 2 линка дано да са ти полезни:
http://www.ajorova.com/
http://www.el-masri.org/Bulgarian/Aesthetic/start.htm

# 2
  • Мнения: 420
мерси,влязох в сайта но пище че се извършват различни терапии,аз просто искам да отида на преглед,за да ми препоръча някой продукт, така че там правят ли такива профилактични прегледи???

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 225
Както писах по-горе нямам лични впечтления, но смятам че извършват всякакви дерматологични прегледи.Успех!

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Аз не съм попаднала на добър дерматолог в Бургас. Само смяната на продуктите за лице няма да ти помогне, трябва да си правиш периодични процедури подходящи за твоята кожа. Бих ти препоръчала Кармен, тя е козметичка, но работи скъпо.

# 5
  • някъде там
  • Мнения: 44
Аз сьм си правила билков пилинг при др Спирова наистина е дьлбок и изчиства лицето но за кратко освен това се сдобих с пигментни петна при първите сльнчеви льчи ! 2 дни не спах от болка/А при Джорова правих химичен но тя прави много лек пилинг нямаше особен ефект.А моя приятелка ходи на LPG процедури при Джорова и е очарована Миленика пиши адреса на козметичката Кармен че имам комбинирана кожа и не мога да случа на козметик .Това което предлагат в Ел Масри ми звучи привлекателно ,ако някой е ползвал услугите да пише Simple Smile

# 6
доктор джорова да кажа аз няма техника взима пари и няма резултат особенно за обезкосмяването , отивате прави ви няколко снимки на кожата и казва сега у вас пуснете епилатора и то ефект няма професионалисти само в София Борекс  Grinning

# 7
samo da ne e dr Djorova vzema pari a rezultati nqma , ako nqmate rezultat pri epilaziq ot parviq pat a vi kara da se epilirate u vas to nqma smisal idete v Boreks Sofiq tam vednaga moje da vidite rezultata tuk sas stari tehniki pravqt pari na va6 grab i nakraq ne ste dovolni !!! Hug

Общи условия

Активация на акаунт