термина почти дойде, а бебо не, ами боничните ???????

  • 2 231
  • 18
  •   1
Отговори
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
мами, с тези болнични някой има ли да е наясно въобще, какво се прави ако бебо не се роди на термина, а след това, издава ли се нов болничен от кого и кога ???????  newsm12 помагайте

# 1
  • Варна
  • Мнения: 506
Издава се от гинеколога болничен за "закъсняло раждане" - за дните от термина до раждането, не е проблем! Аз преносих 2 дни.

Успешно раждане Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 4 587
Да,  от гинеколога се издава.
Аз преносих с 6 дена и се наложи да представя болничен за преносване или както се казва там. Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 431
Абе не се притеснявай за това. Като родиш, ще отидеш при гинеколога, който ти е следял бремеността, и той ще ти издаде болничен за дните от термина до датата на реалното раждане. И аз съм от тези случаи  Simple Smile. Леко раждане!

# 4
  • Мнения: 3 695
Както са ти отговорили гинкологът, който ти следи бремеността ще ти издаде болничен и за дните до раждането, от болницата ще ти издадат един за раждането и накрая педиатърът на бебето в последния болничен ще изравни дните до общата им необходима бройка.
Леко раждане!

# 5
  • София
  • Мнения: 17 591
Не се притеснявай. Ще ти се издаде болничен.

# 6
  • Мнения: 766
Генекологът, който ти следи бремеността ти издава болничен за пренасянето  Peace

# 7
  • Мнения: 4 621
Издава се от гинеколога болничен за "закъсняло раждане" - за дните от термина до раждането, не е проблем!
Леко и скорошно раждане  bouquet

# 8
  • Мнения: 476
Не се притеснявай. Ще ти се издаде болничен.
Peace

# 9
  • Мнения: 2 438
Не се притеснявай - ще имаш болничен лист от гинеколога си. Леко раждане!

# 10
  • Мнения: 1 931
Генекологът, който ти следи бремеността ти издава болничен за пренасянето  Peace
Така е . Първото  ми е преносено и ми даде болничен гинеколожката която ми следя бременноста
Леко раждане

# 11
  • Мнения: 189
Не се притеснявай.Движи се повече и леко раждане.

# 12
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
благодаря ви мами  newsm51 за отговорите, спокойна съм за болничния вече, а да се хохваля и за бебчо няма за какво се притеснявам всичко е ОК

# 13
  • Мнения: 941
само едно съветче от мен, снимай си на ксерокс болничните, за да може накрая личния да ти сметне правилно последния, за да не чакаш и да се окаже че са ти писали повече дни,

# 14
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Не се притеснявай - ще имаш болничен лист от гинеколога си. Леко раждане!
Щом и бебчо е ОК не се тормози Peace

Общи условия

Активация на акаунт