Кой ви дава пари за козметиката

  • 9 858
  • 243
  •   1
Отговори
Здравейте момичета!Може да ви звучи много странно моят въпрос но ми е чудно кой ви дава парички за всички тези глезотиики които си поръчвате по сайтовете!доста от вас предполагам са по майчинство което  е доста нищожно.Питам защото в моя случай работим всички а все нестигат за такива неща.Дали някой от вас не послъгват с покупките?Дано никой не се почуства засегнат!

# 1
  • Мнения: 2 149
Интересен въпрос Laughing
При мен мъжът ми се грижи за това,зарежда ми картата всеки месец,аз не работя  Blush

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Работя и си ги печеля сама.

# 3
  • Мнения: 1 885
Работя!

# 4
  • Варна
  • Мнения: 815
Купувам си ги сама  Peace

# 5
  • Мнения: 1 028
Заделям от семейния бюджет-фонда"И аз съм човек" Mr. Green

# 6
  • Мнения: 195
И аз сама.

# 7
  • Мнения: 581
  В момента мъжа ми дава пари за всичко, защото аз не работя. Пари за качествена козметика винаги ще намеря. Не си купувам разни глезотиики, а само необходимите  мазила.

# 8
Извинявайте ако някой обиждам по този начин нямам това за цел.Просто се чудя всички ли взимат по 700-800 лв. и повече заплата и тази надпревара коя какво си е курила дали не е малко  ThinkingМайче доста и послъгват  а?Но май и на доста от вас мама и тати им дават парички.Отново сори smile3525

# 9
  • Мнения: 2 197
Имам си богата майка. Плаща ми и сметките за апартамента (който е мой).
А аз си изкарвам и малко пари с работа - предимно компютърна обработка, реклама, ситопечат, визитки и др. под.

# 10
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Извинявайте ако някой обиждам по този начин нямам това за цел.Просто се чудя всички ли взимат по 700-800 лв. и повече заплата и тази надпревара коя какво си е курила дали не е малко  ThinkingМайче доста и послъгват  а?Но май и на доста от вас мама и тати им дават парички.Отново сори smile3525
Всъщност каква е идеята на въпроса ти??
Работя, купувам си сама козметиката и другите глезотиики,
не ми е много ясно ти къде видя надпреварата?
И защо смяташ, че "послъгвам", да не би да имам да ти доказвам нещо??
 

# 11
  • Мнения: 917
работя определено и си вадя сама парите, а съпруга ми от друга страна и той ми дава

# 12
  • Мнения: 17 407
Никой не ми дава. НА този етап не мога да си позволя да поръчвам  "от сайтовете", ако имам средства- купувам, ако не- не. Аз по принцип не ползвам скъпа козметика, така че не е загуба кой знае каква Wink

# 13
  • Мнения: 4 170
Мама и тати всичко дават за своето "малко" момиченце.... Blush

# 14
tais не се засягай не говоря за конкретен човек още по малко за теб просто това е един елементарен въпрос.Просто питам как човек успява с една запрата да си позволи такива работи.В този форум пишат хиляди хора и нямам никой конкретно в предвид.

Общи условия

Активация на акаунт