Спешно:когато проходи...

  • 1 073
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 130
какво се прави когато малкото слънце проходи,бебо преди минутки се пусна сам и направи няколко кра4ки сам каква питка да правя и т.н и нали се носело на комшиите....чакам  Smile

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Аз,не съм правила нищо-не съм месила пита и не съм подскачала Stop
Като проходи стабилно направих прощапулник и това беше!

# 2
  • Мнения: 1 440
Това с питката и аз не го зная.
Правихме прощапулник,като проходи по-стабилно.

# 3
  • Мнения: 174
Да, както са ти казали по- горе. В момента само се радвайте, а като проходи стабилно- прощъпалник

# 4
  • Мнения: 130
а това прощапулник какво е аз маи нещо съм се объркала

# 5
  • София
  • Мнения: 10 234
Честито!  Hug
Правихме питка и я търкулнахме пред Кая, идеята май е да тръгне след нея. Отделно пред нея бяха наредени и различни предмети, да си изберяла един. Това ли е прощъпулник, питката част от него ли е, не знам, бабите нареждаха  Party.
Това цялото мероприятие трая две минути, без гости, направихме го същия ден като се пусна за няколко крачки, но тя до вечерта вече обикаляше стаята сама, с леки тупвания на пода, де.

# 6
  • Мнения: 1 586
Ние му направихме прощапулника когато за пръв път направи две крачки.Таке,че сега е момента!Прави се содена питка.Нареждат се различни предмети - за различните професии.Търкулва се питката и бебо тръгва след нея - аз лично го държах за ръка.Първият предмет,който хване подсказва професията му.След това питката се намазва с мед и се носят парчета на комшиите.Трябва да се тича като внимаваш да не се спънеш,защото казват ,че и детето ще бъде спънато.Успех!!!!!! Peace

# 7
  • Мнения: 10 983
Отсега нямам намерение да обикалям съседите на бегом с пита в ръка. ooooh! Живот и здраве, ще направим прощъпулник вкъщи.

# 8
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Отсега нямам намерение да обикалям съседите на бегом с пита в ръка. ooooh! .
Ти пък сега и какво искаш да ти е спъната Рая ли Hug

# 9
  • Мнения: 1 586
Отсега нямам намерение да обикалям съседите на бегом с пита в ръка. ooooh! Живот и здраве, ще направим прощъпулник вкъщи.
Ами той прощапулника се прави в къщи  - не в съседите!!!!!!!!!!Пък и то е пожелание не е задължително!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 10
  • Мнения: 1 632
Честито!  Hug
Правихме питка и я търкулнахме пред Кая, идеята май е да тръгне след нея. Отделно пред нея бяха наредени и различни предмети, да си изберяла един. Това ли е прощъпулник, питката част от него ли е, не знам, бабите нареждаха  Party.
Това цялото мероприятие трая две минути, без гости, направихме го същия ден като се пусна за няколко крачки, но тя до вечерта вече обикаляше стаята сама, с леки тупвания на пода, де.
И ние така правихме.Бабите казват,че каквото хване такъв ще стане като порасне.А питката се търкаляла за да стане по стабилно детето в прохождането и живота.Внимавай какво нареждаш Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт