? за смазването на количката

  • 1 020
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 446
Не знам дали въпросът ми е за тук,но когато някоя част скърца на количката с какво я смазвате.В опътването на моята пише да се ползвало специално масло за тефлоново покритие.Някой знае ли от къде може да се купи  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 1 204
Не знам дали въпросът ми е за тук,но когато някоя част скърца на количката с какво я смазвате.В опътването на моята пише да се ползвало специално масло за тефлоново покритие.Някой знае ли от къде може да се купи  Rolling Eyes
с  грес  Peace

# 2
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Веднъж така ме изнерви скърцането на едното колело,че направо взех бутилката с олио от шкафа и го полях с него. Joy

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
аз я смазвах с масло за шевни машини

# 4
  • София, център
  • Мнения: 3 455
С някакво машинно масло.

# 5
  • Мнения: 208
Аз също я заливам понякога с олио, а иначе с машинно масло.

# 6
  • Мнения: 1 103
Казвам на мъжа ми да я смаже Grinning. Това е тяхна работа а ние само да  разхождаме децата. Thinking

# 7
  • София
  • Мнения: 4 587
С машинно масло. Wink

# 8
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Казвам на мъжа ми да я смаже Grinning. Това е тяхна работа а ние само да  разхождаме децата. Thinking

Ми и аз му напомнях няколко пъти,ама той все забравил. ooooh!Нали не му скърца на него. Laughing

# 9
  • Мнения: 814
Доколкото знам като се смаже с машинно масло, после полепвало много прах и ставало по зле. В една друга тема четох, че имало някакъв спрей. Виж тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=215165.0 Peace

Последна редакция: ср, 07 ное 2007, 12:26 от Ashanti

Общи условия

Активация на акаунт