Кървене!!!

  • 585
  • 9
  •   1
Отговори
ЗДРАВЕЙТЕ МИЛИ МАМИ.
ИМАМ ПРОБЛЕМ, ЗА НЕГО ПИСАХ И ПРЕДИ, НО НЯМАМ ВСЕ ОЩЕ ОТГОВОР. МЕНЗИСА  МИ ДОЙДЕ НА 9 ОКТ. КАКТО ОБИКНОВЕННО. НА 24.ОКТ. ПАК МИ ДОЙДЕ И КОГАТО ОТИДОХ ПРИ АГ ТЯ МИ КАЗА, ЧЕ СЪМ В ОВУЛАЦИЯ И МИ ИЗПИСА УТРОГЕСТАН И ГЕРИКАПС
. ВЪПРОСА МИ Е МОЖЕ ЛИ ПРИ ОВУЛАЦИЯ ДА ИМАМ ТЕЧЕНИЕ 5 ДНИ ВСЕ ЕДНО МЕНЗИС?

# 1
  • Мнения: 6 164
Кървене, дори леко зацапване по време на овулация е проблем, но с тези медикаменти явно е започнало лечение. Звънни на лекарката ти, щом си притеснена, тя прегледа ли те обстойно?

# 2
  • Мнения: 1 204
ЗДРАВЕЙТЕ МИЛИ МАМИ.
ИМАМ ПРОБЛЕМ, ЗА НЕГО ПИСАХ И ПРЕДИ, НО НЯМАМ ВСЕ ОЩЕ ОТГОВОР. МЕНЗИСА  МИ ДОЙДЕ НА 9 ОКТ. КАКТО ОБИКНОВЕННО. НА 24.ОКТ. ПАК МИ ДОЙДЕ И КОГАТО ОТИДОХ ПРИ АГ ТЯ МИ КАЗА, ЧЕ СЪМ В ОВУЛАЦИЯ И МИ ИЗПИСА УТРОГЕСТАН И ГЕРИКАПС
. ВЪПРОСА МИ Е МОЖЕ ЛИ ПРИ ОВУЛАЦИЯ ДА ИМАМ ТЕЧЕНИЕ 5 ДНИ ВСЕ ЕДНО МЕНЗИС?
да не е крьвоизлив newsm78гледа ли те на видеозон?

# 3
Да, прегледа ме много обстойно и даже на видеозон

# 4
  • Мнения: 197
това не е нормално при овулация да има кървене и то 5 дни защо не се обърнеш към друг лекар може да е хормонално нарушение и аз съм имала болезнена овулация но чак кървене не

# 5
Благодаря за бързите ВИ отговори!!!
Още при първия ден от кървенето отидох и тя ми каза че ще спре още на следващия ден и може да продължим с опитите за бебче. Но уви не стана така и пак пропуснахме шанса си. Сега вече незнам кога да чакам мензиса си ,на 9 или на 24 защото ми идваше много точно на датата newsm78

# 6
  • Мнения: 6 164
Пусни търсачка и търси как влияе Утрогестан. Според тази тема той предизвиква цикъл. Може да е нормално за лечението ти, може да не е. Трябва да се допиташ до лекар, тук не може никой да ти отговори адекватно.

# 7
  • Мнения: 14 133
Консултирай се и с друг гинеколог!!!! Успех!!!!

# 8
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Консултирай се и с друг гинеколог!!!! Успех!!!!
Peace

# 9
  • Smolyan
  • Мнения: 1 398
Изобщо не смятам, че това е нормално, задължително се консултирай с друг лекар.

Общи условия

Активация на акаунт