Има ли мами които НЕ са правили І-вият рожден ден на.....

  • 2 100
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 155
Здравейте майчета, провокирана съм от разговора си, вчера с една приятелка да пусна тази тема, днес. Та вчера се чух с нея и нейното детенце има рожден ден тия дни, става на една годинка. Като говорихме тя каза, че нямали да го празнуват щото нямало смисъл #Crazy, детето било много малко и нищо нямало да разбере от тва празнуване. Правенето на рож. ден в детски клуб било ненужно и некви такива. И аз се замислих, как може да НЕ направиш рождения ден на детето си, като то става и на 1 годинка. Вие какво мислите?

# 1
  • Мнения: 4 965
За детски клуб и партита с много хора - има резон, но да не празнува изобщо... за мен е глупаво.  Peace

# 2
  • Мнения: 1 353
Празнувах и в къщи и на вън с още няколко бебета тогава.Не виждам защо пък да не се празнува,та това е такъв прекрасен ден Hug Laughing

# 3
  • Мнения: 2 908
 newsm78странно-да не празнува рожденният ден на детето си-то и аз си падам темерут и не ми се празнува много,ама ако правим винаги това,което само ние искаме къде ще му излезе края...Отделно дето бабите и дядовците ще се радват и те да празнуват-ако не с дечица-защото ние почти нямаме познати дечица все още,то поне с роднините ще го отпразнуваме.

# 4
  • Мнения: 1 483
Ми тя така си е преценила.Нейна си работа.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 865
То на една годинка и от сняг, и от море не разбира особено - дай да ни ги водим на море и на планина...

Празнуваме всички рождени дни на децата си. На Габа първият рожден ден беше съобразен изцяло с режима й по онова време - поканихме близки хора на следобедно кафе с торта и сандвичи. Като наближи времето за къпане и спане, изпратихме гостите.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Разни хора, разни идеали

Празнувахме, даже 2 пъти, не бих пропуснала рожден ден на детето си без празник.

# 7
  • Мнения: 7 640
За детски клуб и партита с много хора - има резон, но да не празнува изобщо... за мен е глупаво.  Peace

съгласна съм!

# 8
  • София
  • Мнения: 6 356
детето било много малко и нищо нямало да разбере от тва празнуване. Правенето на рож. ден в детски клуб било ненужно и некви такива. И аз се замислих, как може да НЕ направиш рождения ден на детето си, като то става и на 1 годинка. Вие какво мислите?

това е напълно вярно. 1-годишното дете няма да разбере нищо от специален детски празник с други бебета и деца, затова е ненужно правенето на такъв празник в детски клубове.

това не значи, че не може (и не е хубаво) да се отбележи подобаващо празникът с най-близките роднини и приятели, съобразено с режима на детето.

някъде четох, че правилото за канене на други деца на детски рожден ден е следното - каниш толкова деца, на колкото години е детето Simple Smile

# 9
  • Мнения: 600
детето било много малко и нищо нямало да разбере от тва празнуване. Правенето на рож. ден в детски клуб било ненужно и некви такива. И аз се замислих, как може да НЕ направиш рождения ден на детето си, като то става и на 1 годинка. Вие какво мислите?

това е напълно вярно. 1-годишното дете няма да разбере нищо от специален детски празник с други бебета и деца, затова е ненужно правенето на такъв празник в детски клубове.

това не значи, че не може (и не е хубаво) да се отбележи подобаващо празникът с най-близките роднини и приятели, съобразено с режима на детето.


Напълно съм съгласна - и аз направих така на първия рожден ден на малката - поканих само племеиците и още едно дете в къщи и малко роднини след като тя се наспа. Тази година ще видим, още не е решено.

# 10
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Аз,го направих -не съм имала съмнение по въпроса,че преди това и правих парти по случай 6 месеца!Купон да има!

# 11
  • Мнения: 674
 И аз не бих го правила в детски клуб, но как няма да празнуваме! #Crazy Рождения ден на детето ми е по-голям празник за мен от моя собствен! Grinning

# 12
  • София
  • Мнения: 5 720
Ми тя така си е преценила.Нейна си работа.
Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 4 294
Първият рожден ден и на двете щерки го правихме в домашни условия, не в детски клуб.

# 14
  • Мнения: 961
Наистина всеки преценява за себе си.
Но е малко странно, че не мисли да празнуват. Макар детето да е малко и да не разбира сега, като му покажат снимките или филмчето от празника след години, ще се радва да ги види. А и празникът е не само на детето, но и на неговите родители и най-близки хора. Те със сигурност би трябвало да имат основателна причина да празнувта този ден.

Общи условия

Активация на акаунт