Как се чувствахте след като отказахте цигарите?

  • 2 881
  • 24
  •   1
Отговори
Здравейте! Исках да Ви попитам как се чувствахте, или по-точно какви усещания имахте след като отказахте цигарите по време на бременността? Не ми се пуши, но имам чувството,че гърлото ми е като възпалено непрекъснато... много странни вкусови усещания. Имал ли е някой друг подобни проблеми?

# 1
  • Мнения: 1 873
lucky_v аз отказах цигарите 2 месеца преди да разбера, че съм бременна. Simple Smile Сега се чувствам много добре и не смятам да запаля повече цигара...пък и за бебчо е вредно така че

# 2
  • Мнения: 4 187
Чувствах се и се чувствам пресрасно! Stuck Out Tongue  Не са ми липсвали дори и за миг! Само се чудя защо не съм го направиа по рано! Не пуша от 2 години! Wink

# 3
  • Мнения: 46 434
Загубих апетит. Така си останах до края на бременността. Нищо не ми се ядеше или пиеше  Embarassed

# 4
  • Мнения: 948
Grinning  Според мен тези твои усещания се дължат на бременността, а не на това, че си отказала цигарите Wink  Grinning

# 5
  • Мнения: 1 038
Аз отказах цигарите,като разбрах,че съм бременна.Сутрин,като ставах кашлях ужасно,апетита ми се засили.Имах много лека бременност и ми се пушеше постоянно,като видех някой с цигара ми се приискваше и аз да запаля.Но като цяло се чувсвах много добре без тази отрова,но като спрях да кърмя пак пропуших Embarassed  Embarassed  Embarassed И сега ми се иска пак да ги спра,но нямам стимул,но съм решила,че като забременея пак да ги спра,и то за винаги #Onfire  #Milti  #Onfire

# 6
  • Мнения: 3 334
Аз неможах въобще да ги откажа.Само докато бях бременна не пушех и то,защото  нямах желание.

# 7
  • Мнения: 3 861
Аз ги спрях окончателно като забременях. От цигарите ми ставаше лошо. И сега не ми се пуши. Чувствах се много добре, пречистена и дееебееелааа. Липсата на цигари замених с хапване. Пък нали и бременна и стана тя каквато стана. Още не мога да вляза във форма Sad . Но не бих пропушила отново Grinning

# 8
  • Мнения: 3 562
Странни усещания в устата - ДА
Чудене къде да си дяна ръцете - ДА
А само, ако знаеш колко често съм сънувала, че пуша - и е толкова истинско, че търсих фасове сутринта около себе си  #Silly

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
чувствам, че съм маааааалко нервничка

# 10
  • Мнения: 636
Аз ги отказах доста преди да забременея. Отне ми време преди окончателно да ги спра, но стана от "самосебе си". Чувствам се прекрасно и се чудя как 5 години съм се тровила непрекъснато. Сега изпитвам отвращение само при мисълта да запаля.

# 11
  • Мнения: 6 315
Проблемът с вкусовите ти усещания е от самата бременност според мен, а не от това че си спряла цигарите Simple Smile.

Аз бях доста нервна и наблегнах на похапването - още не мога да вляза във форма  People Angel . Но иначе се чувствах много добре, започнах да дишам много по-леко, да усещам много повече миризми.

# 12
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Не качвах много кг, въпреки че ги отказах поради бременност, не ми се промениха усещанията, нямам развитие във вкуса и усета, не се чувствам толкова по-добре. мечтая да всмукна съвсем скоро, аз съм пристрастена Embarassed  Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 768
В деня в който разбрах че сьм бременна отказах цигарите и повече никога не ми се е пушило. Чудя се защо ли сьм го правила преди, такова главоболие и световьртеж имах постоянно.
Много се радвам че спрях да пуша Grinning

# 14
  • Мнения: 532
Странни усещания в устата да.Ама и как ми се пуши. И как ям.И аз сънувам , че пуша оооооох голям кеф.След като спра да кърмя ще пропуша веднага.

Общи условия

Активация на акаунт