педиатър за Пловдив

  • 8 501
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 24
Може ли някой да ми препоръча педиатър в Пловдив,който да е всеотдаен и да обръща внимание на бебоците.Много благодаря предварително на тези които могат да ми дадат това инфо.

# 1
  • Мнения: 154
Аз водя моята при д-р Рашкова,в поликлиниката в Тракия,засега съм доволна,много добре се отнася,винаги отговаря на мобилния си телефон/дори и като е в отпуска/,единствено се разминаваме относно захранването на бебето,но то повечето педиатри си приличат в това отношение,пък и в крайна сметка всяка майка си решава.

# 2
  • Мнения: 77
Ние ходим при Д-р Молева и съм страшно доволна, но не работи със ЗК. Ако те интересува мога да ти дам координати.

# 3
  • Мнения: 802
Запис !

# 4
  • Мнения: 1 900
Здравей, препоръчвам ти горещо др. Мария Нещерова, 0887305515 за съжаление не работи със здравната каса и приема в частния си кабинет.
Трябва да ти кажа че тази жена спаси сина ми и ще съм и благодарна докъто съм жива. Освен това е много приятен и топъл човек и винаги ме успокоява. Hug

# 5
  • Мнения: 195
Доктор Чешмеджиева в дкц-то в Тракия .Тя е педиатър специалист .Моя беб е при нея записан ,единствено не съм съгласна ,че от 2 месец ми каза да почвам сокчетата,но всяка педи е с различно виждане по темата.Иначе е страшно симпатична и добра жена с добро отношение към дребните Naughty Пък и ни е наблизо винаги мога да изтърча до там Mr. Green

# 6
  • Мнения: 131
А някой има ли инфо за д-р мечкарова? Искам да сменя педито на дъщерята, но не мога да избера друг...без значение района...тя сега е и болничка та е спешна работата Cry

# 7
iskam da vi popitam ima li zna4enie kade jiveq i trqbva li da si izbera pediatar po raiona mi
ili moga da si go izbera ot celiq grad kadeto iskam.predstoi mi da rodq a o6te nz kakvo da pravq.
nali bebeto kato se rodi pediatara trqbva da idva v ka6ti da go preglejda.6te iskali da idva ako e ot dr raion
blagodarq predvaritelno

# 8
  • Мнения: 154
iskam da vi popitam ima li zna4enie kade jiveq i trqbva li da si izbera pediatar po raiona mi
ili moga da si go izbera ot celiq grad kadeto iskam.predstoi mi da rodq a o6te nz kakvo da pravq.
nali bebeto kato se rodi pediatara trqbva da idva v ka6ti da go preglejda.6te iskali da idva ako e ot dr raion
blagodarq predvaritelno
Можеш да си избереш,който искаш,добре е предварително да говориш с педиатъра, в къщи идва само на следващият ден от изписването,после ти водиш бебето при него.

# 9
  • Plovdiv
  • Мнения: 242
Запис.И аз се интересувам по скоро за район Тракия  bouquet

# 10
  • Мнения: 195
Доктор Чешмиджиева ДКЦ-то в Тракия,пак се повтарям ,но съм с много добри впечатления от нея Naughty

# 11
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 435
Запис.И аз се интересувам по скоро за район Тракия  bouquet
Аз водя моята при д-р Рашкова,в поликлиниката в Тракия,засега съм доволна,много добре се отнася,винаги отговаря на мобилния си телефон/дори и като е в отпуска/,единствено се разминаваме относно захранването на бебето,но то повечето педиатри си приличат в това отношение,пък и в крайна сметка всяка майка си решава.

Аз също съм при д-р Рашкова и съм много доволна. Относно захранването = казах й съвсем отначало, че смятам да кърмя на поискване и изключително само да кърмя до 6м. Срещнах подкрепа от нейна страна и спокойно мога да кажа, че е за късното захранване според тов а какви съвети ми даваше..... Друг плюс според мен е, че не изписва веднага АБ.

# 12
Препоръчвам горещо Д-р Петров. Кабинетът му е на ул-"Радецки". Изключително внимателен, спокоен и страшно добър специалист. Аз лично не съм попадала на по- добър. Той завежда и отделението за недоносени деца в Окръжна болница. Има голям опит. 

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 57
Аз съм с две ръце за д-р Пеева работи в бившия кръвопреливен център

# 14
  • Мнения: 390
Д-р Розалина Христова, в поликлиниката срещу Ресторант-стадиона-ДКЦ1
Винаги усмихната,страхотно отношение към децата, телефонът и е винаги включен.

Общи условия

Активация на акаунт