как да взема отпечатък от ръчичката

  • 4 447
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 166
Подариха ни дневник, в който  има оставено място за отпечатък от ръчичката и крачето на бебчето. Споделете моля опит или идеи - какво мога да използвам за взимане на такъв отпечатък. Хрумват ми само водни бои, ама някакси не ми се иска, при положение, че ръцете са и все в устата (на 2 мес. е). То е ясно че ще се мием старателно, но все пак newsm78  Вероятно има и някакви специални боички, но от къде се купуват и как се казват Thinking

# 1
  • Мнения: 4 589
и аз имам такъв дневник и си мисля просто да му поставя ръчичката и крачето върху страницата и да очертая контурите   както правих често като малка , защото и аз не можах да измисля нищо с боички.

# 2
  • Мнения: 6 206
E какво ще му стане на детето от едни боички, после ще измиеш старателно и готово.

# 3
  • под тепетата
  • Мнения: 9 291
В първа група го правя с темперни боички. Мисля си няма ли да стане с разтворено в малко вода степче,но няма ли да лепи страничката после  newsm78.

# 4
  • Мнения: 141
Подариха ни дневник, в който  има оставено място за отпечатък от ръчичката и крачето на бебчето. Споделете моля опит или идеи - какво мога да използвам за взимане на такъв отпечатък. Хрумват ми само водни бои, ама някакси не ми се иска, при положение, че ръцете са и все в устата (на 2 мес. е). То е ясно че ще се мием старателно, но все пак newsm78  Вероятно има и някакви специални боички, но от къде се купуват и как се казват Thinking

Не можеш, защото си свива инстинктивно пръстчетата, направи от крачетата. Аз имам много от крачета  Wink

# 5
  • Мнения: 6 206
Ами да, точно защото свива, ще ти помогне. Мушкаш му в ръчичката четката, да я омачка хубаво и после слагаш ръчичката за секунди. Ако така се притесняваш, докато спи.
Абсолютно никаква философия не е, все пак съм го правила много пъти, дори и от 2 месечни бебета.

# 6
  • Мнения: 4 406
водни или темперни бои вършат работа, после измиваш със сапун  и готово. нищо няма да му стане на детето, ако случайно близне  Grinning за твое успокоение вземи бои от марката Кох-и- ноор, или Джиотто, те се водят безопасни

# 7
# 8
  • Мнения: 1 043
Ами да, точно защото свива, ще ти помогне. Мушкаш му в ръчичката четката, да я омачка хубаво и после слагаш ръчичката за секунди. Ако така се притесняваш, докато спи.
Абсолютно никаква философия не е, все пак съм го правила много пъти, дори и от 2 месечни бебета.
И аз така съм правила. После миеш и готово  Peace

# 9
  • Мнения: 3 634
И аз имам такъв дневник, благодаря за идеята!

# 10
  • Мнения: 3 880
Със съвсем обикновени бои. Има и такива за рисуване с пръсти, ако се притесняваш от обикновените потърси такива. Аз обаче не виждам какво им е на другите, все пак няма да ги даваш да ги яде.
Отпечатъка се прави като с едната ръка хванеш стабилно китката, а с другата подпираш пръстчетата на ръчичката, така, че да не може да я свие в юмрук. Слагаш първо дланта и после пускаш пръстите и придържаш отгоре, така няма как да ги свие. Измиваш и си готова Peace Аз правех отпечатъците на оделен лист хартия и най-сполучиливия зелепях в дневника на мястото, защото няма гаранция, че ще стане сполучлив от първия път...

# 11
  • Мнения: 68
Аз ве4е взех на мойта бебка , а е само на 20дни.С ученическа глина става супер и после може да си оцветиш .Глината се изпича за около 15 мин във фурната на фолио за пе4ене.Продават я в книжарници аз я купих от метро и струва само 3 лв.Много яко става пробвай,мн по гот от колкото с боички Laughing

# 12
  • Мнения: 467
със специална бебешка луминисцентна боя,супер ефектно

# 13
  • Мнения: 669
с акварелни бои

# 14
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
E какво ще му стане на детето от едни боички, после ще измиеш старателно и готово.
Peaceнама да го оставиш така я

Общи условия

Активация на акаунт