"Сделка или не"

  • 26 797
  • 195
  •   1
Отговори
  • Мнения: 133
В4ера сутринта в при Лора Крумова гледах Румен от Сделката да обяснява за он лайн игра
ние с мъжо сме му фенове на шоуто.
Много    ни трябват кинти Money
/на кои ли не му трябват/
 и искам да питам някои дали е фен и праща ли СМС за у4астие
влезнахме в страницата на играта и се регистрирахме  сега 4акаме
дано ни Praynig изберат
 
ако някои има инфо моля да сподели

# 1
  • Мнения: 4 435
Стискам ви палци.Аз съм пратила над 50 досега,но нямах късмет.Моята маникюристка също има пратени адски много,но и нея не я избраха.Но пък знам момиче ,което само с един смс и беше там.Дано имате нейният късмет. Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 207
И аз се регистрирах със сестрата на мъжа ми ама нъцки.
Една позната ходи(сем.Пантилееви) и ми каза,че 3 дни снимали от сутрин до вечер което е доста изморително.Храната за участниците била пълна помия,а за публиката KFC.Май каза,че спали в Плиска.Студиото било в басейна на Славия и много студено.

# 3
  • Мнения: 740
Аз най-лаишки да попитам - банкера знае ли какво има в кутията на играещия? Или само нотариуса?

# 4
  • Мнения: 7 201
И аз ви стискам палци! fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 5
  • Мнения: 4 490
Аз най-лаишки да попитам - банкера знае ли какво има в кутията на играещия? Или само нотариуса?
Само нотариуса, иначе ще е тъпо за участника.
А бе тоз Румен Луканов наистина ли го харесвате, бе мацки? Само като запее и посягам за хапчетата против удар! Sick

# 6
  • Мнения: 740
Тихо, да не чуе Лиска Crazy
Танцуването му ме впечатлява мен

# 7
  • Мнения: 133
Анту

много е готин Румен не е мистър Свят , но
има нещо което е много магнетично и секси в него ...бих искала да е в кръга на най- близките ми приятели има вид на душа на компания 
знам ли ако някойя ССФ го познава лично да удари едно рамо за нашето участие с мажо
 Hug

# 8
  • Мнения: 927
Аз най-лаишки да попитам - банкера знае ли какво има в кутията на играещия? Или само нотариуса?
Аз смятам,че знае. Иначе как определя каква оферта на кого да даде  Thinking..

# 9
  • Мнения: 4 490
Ееее, не би трябвало да знае, то иначе винаги участника ще е преметнат. Губи се смисъла на играта, ако банкерът знае в коя кутия каква сума има. Определя офертата според това, което наблюдава.

# 10
  • Мнения: 740
добре де, ако не знае как така решава да даде 18000 лв преди да е почнала играта? имаше и такова предаване

# 11
  • Мнения: 133
да имаше такав момент и то няколко пъти
мацката като я пита Румен за колко пари си дошла да играеш каза,
 че искала 18 000 лева толкова и трябвали и банкера звънна и и предложи преди да е отворила въобще кутия 18 000 и тя  ги взе!!
Не не мисля че знае
само нотариуса  Grinning

# 12
  • Мнения: 5 790
Анту

много е готин Румен не е мистър Свят , но
има нещо което е много магнетично и секси в него ...бих искала да е в кръга на най- близките ми приятели има вид на душа на компания 
знам ли ако някойя ССФ го познава лично да удари едно рамо за нашето участие с мажо
 Hug

Познавам го. Лично. Виждам го често. Приятен е, весел.

# 13
  • Мнения: 6 417
Познавам го. Лично. Виждам го рядко.  Whistling Според Румен никой не знае в коя кутия какво има. Нотариусът само лепи бандеролите на кутиите, но в коя какво има не знаел.  newsm78

# 14
  • Мнения: 603
....................Май каза,че спали в Плиска.Студиото било в басейна на Славия и много студено.
В "Хемус" спахме... А в басейна на Славия си е клинч по принцип.. Как се отоплява това нещо - никак точно. Не знам дали е нагласено за кутиите, но знам, че е нагласено кой да играе. Слагам си главата за това...

Общи условия

Активация на акаунт