ЛАЙФПАК Джуниър и кърмене

  • 708
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 130
Здравейте момичета. Препоръчаха ми да пия Лайфпак Джуниър по време на кърмене. Това е биологичноактивна хранителна добавка за деца от 4 до 12 години – витаминно-минерален комплекс.
Някой от вас пил ли я е и знае ли дали е подходяща за кърмачки, защото по принцип продукта е за деца?
Питах по аптеките, но не бяха запознати с продукта.
Тъй като не взимам никакви витамини, а не съм сигурна, че се храня по-най добрия начин за бебето и косата започна много да ми пада ми се иска да взема нещо.

# 1
  • Мнения: 8 242
Това с капането на косата и да взимаш, и да не взимаш нещо, няма как да го предотвратиш.. Просто се случва след раждане (на мен лично не  newsm78)..
Витамини не съм пила..
Според мен са по-подходящи витамини за бременни, отколкото за деца .. Не знам дали има специално за кърмачки.. Но определено за деца са с доста ниски стойности..
Да каже някой който е пил  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 2 734
Според мен кърмачката няма нужда от допълнителни изкуствени витаминни добавки.При едно балансирано хранене всичко е ок за теб и бебето.А косата ти не пада от липстата на витамини,а защото по време на бремеността растежът на космите се изравнява.Всичките растат,но минимално количество падат.А нормалното състояние на косата е една непрекъсната цикличност-едни косми падат,но в същото време други растат.След раждането космите които трябва да изпадат падат,затова остава впечатление за започнал косопад,а това не е така.След 1-2 месеца всичко ще се нормализира Peace

# 3
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Комплексите за кърмачки трябва да са като тези за бременни, тъй като и при двете състояния има доста повишени нужди от определени витамини и минерали. Просто няма начин детските комплекси да ти набавят нужното, нуждите на децата са много различни.
Косопадът е естествен по това време след раждането. Бирената мая е средство, което се оказва полезно за доста майки - естествен източник на протеини и на витамини от В-групата е, много е полезна за кожата, ноктите и косата, а в добавка се отразява добре и на млекопроизводството Laughing

# 4
  • Мнения: 95
Това ЛАЙФПАК Джуниър продукт на Аквасорс ли е ?

# 5
  • Мнения: 130
Това ЛАЙФПАК Джуниър продукт на Аквасорс ли е ?

Не знам чий продукт е. Казаха ми, че бил на френска фирма, която правила само биопродукти. Но ме притесни факта, че разпространява не в аптеките, а чрез дистрибутори. Търсачката изкарва някакви Вижън интернешънал, които го разпростаняват. Затова ако някой го е ползвам, моля да сподели Rolling Eyes

# 6
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Не се притеснявай от това, че се разпространява с дистрибутори - нещата са им качествени, просто въпросният продукт не отговаря на твоите конкретни нужди, а не че е лош. Витамини за деца не покриват нуждите на кърмачка - това не значи, че не можеш да ги взимаш, ако решиш (и ако ти се дават 50лв!), но просто не можеш да разчиташ изцяло на тях да задоволяват всичките ти потребности.
Ако те интересува препарат, който да покрива нуждите на кърмачка и пак да е с натурални съставки (при това на по-нормална цена), можеш да разгледаш витамините за бременни и кърмачки на канадската компания Джеймисън - Пренатал се казват и ги продават по аптеките.

# 7
  • Мнения: 130
Благодаря за отговорие момичета  Grinning
hedra мсля да те послушам, ще взема Пренатал

# 8
  • Мнения: 130
Взех си Пренатал, но се оказа че не е на Джеймисън. На опаковката пише Prenatal formula, a firmata e General Nutriton company (GNG).Vatre sa 60 tabletki za 17b lv.  Dali sa sashtite, niakoi pil li gi e na tazi firma?

# 9
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
записвам се да следя, че и мен ме интересува. hedra има ли значение коя е фирмата производител на Пренатал?  newsm78

# 10
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Тези, които имах предвид, са 100 таблетки за около 35лв. Не съм сигурна дали на друга фирма са със същия състав, защото пренатални формули има много - тези са на растителна основа, всичко е извлечено от билки. Едно време имаше някъде из нета и състава им, обаче не мога да го открия.
Ето тук можете да проверите точно в кои аптеки ги има:
Цитат
Витамини за бременни и кърмачки PreNatal - 100 таблетки около 35-40 лв. Трудно се намират, затова ви давам телефона на фирмата вносител - Бояна Импорт, отдел Аптечен могат да ви дадат имформация в кои аптеки ги има 9631021

Общи условия

Активация на акаунт