Къде правят такава кола маска?

  • 7 696
  • 58
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 229
Къде в София правят кола маска без ленти? Имам предвид, че колата е някаква много гъста и няма нужда от ленти, за да се дърпа. newsm78 Една позната ми се похвали, че са й правили на триъгълника и боляло мнооооого по-малко. Rolling Eyes Но не е от София...

# 1
  • Cофия
  • Мнения: 1 211
Да не е такава топла, от тия дето преди много години правеха newsm78
тъмно кафява на цвят newsm78

# 2
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Да не е такава топла, от тия дето преди много години правеха newsm78
тъмно кафява на цвят newsm78
  

   Тя не боли по-малко /за съжаление/. Работи ли някоя козметичка още с тези кола-маски?

# 3
  • Мнения: 511
Да не е такава топла, от тия дето преди много години правеха newsm78
тъмно кафява на цвят newsm78
  

   Тя не боли по-малко /за съжаление/. Работи ли някоя козметичка още с тези кола-маски?

Да. В салон Елис в Смирненски, Пловдив Tired Личен опит Sick

# 4
  • Мнения: 2 229
Ами питах - да, топла била.
Alinka, защо  Sick?

# 5
  • Cофия
  • Мнения: 1 211
 doh
лелеее ако е тая кафявата - тя е ужасна, първият път като си правих кола маска (в 6-ти клас) майка ми ме заведе на Стамболийски при една козметичка туркиня, която така ме попари, спомням си, че я подгряваше на котлон и миришеше ужасно....не вярвам, че някъде все още работят с такава. И повярвай ми мноооого боли - едно че те боли от скубането, друго - че пари много Naughty

# 6
  • Мнения: 40
Не е същата кола. Преди години се преваряваше, прецеждаше и я използваха многократно. Сега е еднократна като тази с лентите само че се дърпа с пръсти. Една козметичка ми каза че боляла по-малко, хващали се по-добре твърдите косъмчета (специално триъгълника). Аз лично не намерих голяма разлика
 goodandevil

# 7
  • Мнения: 2 229
Не е същата кола. Преди години се преваряваше, прецеждаше и я използваха многократно. Сега е еднократна като тази с лентите само че се дърпа с пръсти. Една козметичка ми каза че боляла по-малко, хващали се по-добре твърдите косъмчета (специално триъгълника). Аз лично не намерих голяма разлика
 goodandevil

А къде си си правила такава?

И да, не е многократна...

# 8
  • Мнения: 511
Ами питах - да, топла била.
Alinka, защо  Sick?

Имах предвид, че все още използват тази кола, която се претопля и използва безброй пъти Tired

# 9
  • Мнения: 40

А къде си си правила такава?

И да, не е многократна...

В един салон в Пловдив. Щях да пиша координати, но за София нямам инфо.
 travel
Само да поясня че козметичката за ръце, крака etc. работише с ленти, а за триъгълника само използваше топлата.

# 10
  • Мнения: 3 622
Преди си правух само топла кола маска и не ме болеше толкова, колкото сега с тези ленти. За съжаление не мога да намеря къде тук във Варна все още правят топла кола.

# 11
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
преди ползвах само епилатор.

после попаднах на тази кола. има цвят на карамел, но не е прозрачна.
загрявам я в микровълновата, трудно мога да се изгоря, защото се втечнява при около 40С.

издърпва всичко, косъмче не остава.
нанясям с дървена шпатулка една лента и чакам няколко секунди за поизстине и дърпам с пръсти. не остава кола по кожата, както и косми. Sunglasses

колата не мирише и не лепне навсякъде, не се разтича при топло време.
определено не е колата от едно време.
за съжаление незнам в Бг къде я има.

# 12
  • Мнения: 2 978
В Ив Роше ползват такава.
Мисля, че беше зелена. Ползват я, за интимните части. Изобщо не боли с нея.

# 13
  • Мнения: 2 229
В Ив Роше ползват такава.
Мисля, че беше зелена. Ползват я, за интимните части. Изобщо не боли с нея.

Писах ти на лични. Simple Smile

# 14
  • Мнения: 2 978
Айде и тук Laughing:

Центрове за Красота Ив Роше:
София: бул Витоша №63
тел: 02/986 3164

София: ул. Граф Игнатиев №37
тел: 02/980 9626

Пловдив: ул. Княз Ал. Батенберг № 45
тел: 032/62 36 89

Общи условия

Активация на акаунт