какво да давам при никнене на зъби

  • 17 393
  • 24
  •   1
Отговори
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 216
на малката й избиват два кътника и се върти и мята цяла нощ, събужда се на всеки час с плач. гелчетата и Хамомилата ИЗОБЩО нямат ефект. препоръчайте нещо хомеопатично за успокоение. сега някои ще кажат да я заведа на хомеопат. такъв свестен тук няма. педиатърката пък ни каза, че в момента не знае и ще провери в някакъв справочник Close помагайте, кой с каквото може Praynig
търсих и подобна тема тук, но не открих! Sad

# 1
  • Мнения: 18
Ако Калгел-а не помогне, опитай с 1/2 доза Нурофен. Няма начин да не я успокои. Успех!

# 2
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 516
Вибуркол свещички-хомеопатични са!

# 3
  • Мнения: 11 003
Генгигел  Peace

# 4
  • Мнения: 1 204
Хамомил - хомеопатинчно е на нас ни помогна  Peace

# 5
  • Мнения: 81
Това Хамомил, хомеопатичното са едни гранулки нали? Вие как точно ги давахте, че аз питах моята педиатърка, но тя е против хомеопатията и нищо не ми каза.

# 6
  • Мнения: 1 204
Това Хамомил, хомеопатичното са едни гранулки нали? Вие как точно ги давахте, че аз питах моята педиатърка, но тя е против хомеопатията и нищо не ми каза.
да на зранца са,по 5 ве4ер като ги разтваряш в една льжичка вода  Peace

# 7
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Нашата зъболекарка каза да даваме хамомилата по 2 на 6 часа, ако го боли много. Иначе при изтерии винаги давам съответната доза нурофен.

# 8
  • Мнения: 469
Здравей! Аз давах на моето мишленце Хамумила след всяко ядене по 5 като ги разтварях в водичка. Сега на пазара излязоха нови продукти мисля че са немски или нещо такова -мързи ме да погледна че са оттатък dentokind в тях има и хамомил. изключително съм доволна както и всички майки на които съм ги препоръчала.Успех  bouquet

# 9
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Дентинокс

# 10
  • София
  • Мнения: 718
Генгигел

# 11
  • Мнения: 8 242
Това за хамомилата не мислете, че е панацея Simple Smile
На едни може да помогне, а при други да се докаже - т.е. да влоши мрънканиците и нервите..
Нашата хомеопатка изрично ми обърна внимание да НЕ го давам на Тони, защото ще го направи още по-нервен.. Това е според личната му картина.. Дава ни друго, от което съм доволна! Но е конкретно за него.
Не давайте хомеопатични лекарства на килограм от сорта на "това ми казха", "това помагало" .. За някои да, за вас може да е нож с две остриета  Peace

Ако много стане страшно със зъбите мажа с Калгел или Генгигел.. Даже сам си ги търси.. Но не постоянно, не всеки ден..

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 114
Това за хамомилата не мислете, че е панацея Simple Smile
На едни може да помогне, а при други да се докаже - т.е. да влоши мрънканиците и нервите..
Нашата хомеопатка изрично ми обърна внимание да НЕ го давам на Тони, защото ще го направи още по-нервен.. Това е според личната му картина.. Дава ни друго, от което съм доволна! Но е конкретно за него.
Не давайте хомеопатични лекарства на килограм от сорта на "това ми казха", "това помагало" .. За някои да, за вас може да е нож с две остриета  Peace
  така е smile3521

# 13
  • Мнения: 545
Генгигел бебе Peace

# 14
  • Мнения: 1 174
Да, много съм доволна. Simple Smile

Ползвам хомеопатичната лайка и още едни хапченца, пак хомеопатични - изпрати ми ги приятелка от Щатите, но мога да кажа какво съдържат.На Хайлендс са.Представляват гранулки, които се разтварят много по-бързо във водата и са със тези съставки:
    - Calcarea Phosphorica 3X HPUS
    - Chamomilla 3X HPUS
    - Coffea Cruda 3X HPUS
    - Belladonna 3X HPUS (0.0003% alkaloids)
Не съм наясно как точно съответстват тези разреждания на тези на Боарон, но можеш да се консултираш с педиатър-хомеопат, който евентуално да ти препоръча някои от останалите лекове и да ти каже как точно да ги даваш на детето.

Успех!:)


Общи условия

Активация на акаунт