Бебешки термометър?

  • 5 760
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 690
Чудя се, какъв термометър да взема за малката? Минах през живачен, електронен и не съм доволна. Дадох за електронния на "Чико", близо двадесет лева и всеки път показва различно.
 Докато се ровех из сайтовете, попаднах на този модел, ако някоя от вас има такъв тип термометър, ще съм благодарна да сподели мнение?!
 Цената му, никак не е малка и все още се чудя, дали си струва? Пише, че мерят с точност, но дали е така, не знам. newsm78
http://izmeri.com/prX_1049.htm

Последна редакция: ср, 07 ное 2007, 23:07 от Xylometazolin

# 1
  • Мнения: 6 029
80 кинта за термометър, егаси инвестицията. Аз имам обикновен дигитален и съм доволна. Как ти показва различно всеки път? С каква разлика?

# 2
  • Мнения: 268
 Аз ти препоръчвам този на Pigeon,супер е ,с мек накрайник Peace
  www.pigeon-bg.net/beta/

# 3
  • Мнения: 690
80 кинта за термометър, егаси инвестицията. Аз имам обикновен дигитален и съм доволна. Как ти показва различно всеки път? С каква разлика?
  Ами всеки път различно! Един път ми показва 37.5, след две минути ми показва 38.3? newsm78 Става въпрос за термометъра на "Чико". За живачен не искам и да си помисля пак! Последния път, се счупи, добре, че беше над мивката, а не около детето ooooh!
 Преди малко се прибрахме, купих на "Браун", Termo Skan za 87lw, дано си заслужава и показва точно, че ще умра от яд, ако не е добър! Дано не излезе някой боклук! Embarassed

# 4
  • Мнения: 1 207


Аз съм доволна от този и съм го засичала.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 062
Аз ти препоръчвам този на Pigeon,супер е ,с мек накрайник Peace
  www.pigeon-bg.net/beta/

От къде купуваш техни продукти?

# 6
  • Мнения: 268
 Първо ги открих като продукти в м-н Пакостник,а след това посетих и техния магазин.Преди две седмици бях и си взех нова брошура на която е изписан сайта,попитах за една моя позната от Плевен дали доставят,чрез куриер и те потвърдиха,че да.Извън темата,но аз съм много доволна от продуктите им.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
80 кинта за термометър, егаси инвестицията. Аз имам обикновен дигитален и съм доволна. Как ти показва различно всеки път? С каква разлика?
  Ами всеки път различно! Един път ми показва 37.5, след две минути ми показва 38.3? newsm78 Става въпрос за термометъра на "Чико". За живачен не искам и да си помисля пак! Последния път, се счупи, добре, че беше над мивката, а не около детето ooooh!
 Преди малко се прибрахме, купих на "Браун", Termo Skan za 87lw, дано си заслужава и показва точно, че ще умра от яд, ако не е добър! Дано не излезе някой боклук! Embarassed
и аз искам днес да купя термометър-дигитален, сензорен, лесен за употреба и много бърз,че моето дете страшно се нервира като му меря температурата ConfusedА,напоследък често ни се налага Cry
Ксилометазолин, доволна ли си от вашия термометър и откъде го купи!за ухо или за слепоочие е?

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
 А някой ползва ли този:
http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=91_81&products_id=1482
Оф, бая цифра е newsm78,ама,ако знам,че ще отговаря на описанието,ще го поръчам Thinking

Общи условия

Активация на акаунт