Добра болница за белодробни болести в София

  • 1 910
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 40
Здравейте, моля за помощ със съвет за добра болница в София. Племенника ми вече една седмица е в университетската болница до ВМА за детски болести. Приеха го на инхалации уж с бронхиолит, но след една седмица вместо да е по-добре, той става по-зле. Вече втори ден е с висока температура, сменят му антибиотици, имам чувството, че вече експерименти си правят и не подобряват детето. Знам, че има доста препатили, включително и аз, вече ми е много слабо доверието в лекарите, но все пак без тях не може. Посъветвайте ме на коя болница можем да се доверим. Искаме да си тръгнат от там, но не знаем къде да отидем. Ясно е,че там няма да помогнат. Моля някой препатил, който знае в коя болница са добри лекарите и условията, за да предприемем нещо, имам чувството, че нещата излизат от контрол. Благодаря ви предварително, извинявам се,ако вече има писано по въпроса, но имам нужда от спешен отговор. Благодаря и ви желая здраве!

# 1
  • Мнения: 40
Добро утро, искам да кажа само,че нещата се нормализираха и няма нужда да пишете. Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт