Добър гастроентереолог в София?

  • 27 647
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 135
Може ли някой да ми препоръча добър гастроентереолог за предпочитане работещ в болница.

# 1
  • София
  • Мнения: 2 100
тази седмица бях на гастроентеролог, който ми препоръчаха и съм супер доволна
казва се Доц.д-р Минчо Каркъмов (даже бях пускала тема за него дали някой има отзиви) и приема в клиника Евроздраве, (май е от Военна болница, но не съм сигурна), но работи със ЗК
ако искаш повече координати, пиши на лични

# 2
  • София
  • Мнения: 2 100
Алби, върнах ти на лични. Успех Peace

# 3
Скоро ми се наложи да отида на такъв специалист и съм много доволна от д-р Данов в МЦ Лора. Когато попитах за болница ми предложи 4градска, но каза че не е проблем и приема в Александровска ако предпочитам университетска болница, обаче били по 8 легла в стая. Този доцент не съм го чувала по-горе, но съм зле настроена към Евроклиник- откровено смятам, че са пълни мошеници, но човекът може и да е свестен.
Пожелевам успех!

# 4
  • София
  • Мнения: 2 967
Д-р Хилда Кадиян  - тел. 8528961; ул. Владайска № 39 - партер

# 5
  • София
  • Мнения: 2 100
Julia, stava duma za 2 razli4ni kliniki: Evroklinik en na Tzar Boris III, a tazi e Evrozdrave i e na Ivan Rilski 10.  Peace

sorry za maimunicata Embarassed

# 6
# 7
  • Мнения: 1 210
д-р Мавроматис, д-р Стойчев - клиника "Иван Рилски" към Александровска болница.

# 8
  • Мнения: 413
От 3 години единственият свестен гастроентеролог, на който се доверявам безусловно е д-р Станчев от Медицински център Пансанус. Препоръчвам го повече от горещо. Възрастен, невероятно ерудиран, невероятно внимателен!
Ако искаш координати- свиркай! Simple Smile

# 9
  • Мнения: 902
От 3 години единственият свестен гастроентеролог, на който се доверявам безусловно е д-р Станчев от Медицински център Пансанус. Препоръчвам го повече от горещо. Възрастен, невероятно ерудиран, невероятно внимателен!
Ако искаш координати- свиркай! Simple Smile

Whistling свиркам Grinning

# 10
  • Мнения: 413
От 3 години единственият свестен гастроентеролог, на който се доверявам безусловно е д-р Станчев от Медицински център Пансанус. Препоръчвам го повече от горещо. Възрастен, невероятно ерудиран, невероятно внимателен!
Ако искаш координати- свиркай! Simple Smile

Whistling свиркам Grinning

Веднага откликвам: 931 07 09 - задължително трябва да си запазиш час. При него винаги е пълно.
Мога само да ти кажа, че този доктор е толкова всеотдаен, че всеки ден от 5 и 30 сутринта е на крак, за да може да даде на всичките си нуждаещи се пациенти консултации по телефона. Безплатни, разбира се!
Просто няма такава порода!
Желая ти успех!

# 11
  • Мнения: 902
От 3 години единственият свестен гастроентеролог, на който се доверявам безусловно е д-р Станчев от Медицински център Пансанус. Препоръчвам го повече от горещо. Възрастен, невероятно ерудиран, невероятно внимателен!
Ако искаш координати- свиркай! Simple Smile

Whistling свиркам Grinning

Веднага откликвам: 931 07 09 - задължително трябва да си запазиш час. При него винаги е пълно.
Мога само да ти кажа, че този доктор е толкова всеотдаен, че всеки ден от 5 и 30 сутринта е на крак, за да може да даде на всичките си нуждаещи се пациенти консултации по телефона. Безплатни, разбира се!
Просто няма такава порода!
Желая ти успех!


Hug мерси!

# 12
И аз ходя при д-р Станчев,но за сега нещата нямат подобрение пия едни и същи хапчета и нищо...Наистина е много готин като човек,но явно на мен ми е по-сериозен проблема незнам..А и последният път ми исписа хапчета за нервите който не съм пила понеже смятам че е неуместно да ми ги исписава гастроентренолог,а психолог или невролог или греша??

# 13
Кажете някой наистина добър специалист гастроентренолог моля Ви?? Praynig

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 97
д-р Асен Петров, Токуда болница
началник е на вътрешно отделение в болницата

Общи условия

Активация на акаунт