До мамите, живеещи в Англия!

  • 595
  • 2
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 15
Мами, моля ви да ми помогнете да открия един артикул-една приятелка, която беше на бригада в Англия ми каза, че там за децата, когато прохождат, ползват някакви мрежи, които се разполагат в стаята и ограничават достъпа на децата до "опасни" мебели. Моля ви, ако сте виждали подобни мрежи да ми напишете как се казват, или да ми посочите сайт, в който сте ги виждали, евентуално, за мога да ги поръчам. Благодаря ви много предварително!  bouquet

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 15
Мами, моля ви да ми помогнете да открия един артикул-една приятелка, която беше на бригада в Англия ми каза, че там за децата, когато прохождат, ползват някакви мрежи, които се разполагат в стаята и ограничават достъпа на децата до "опасни" мебели. Моля ви, ако сте виждали подобни мрежи да ми напишете как се казват, или да ми посочите сайт, в който сте ги виждали, евентуално, за мога да ги поръчам. Благодаря ви много предварително!
Никой ли не е виждал подобно заграждение по магазините в Лондон?????

# 2
  • Мнения: 756
последно ги видях в сайта на boots и argos- www.boots.co.uk , www.argos.co.uk поръчай ги онлайн, но мисля че не доставят за българия и ще трябва ти да й ги изпртиш, виж и в babies'r'us , mothercare

Общи условия

Активация на акаунт