докога камизолки ?

  • 3 160
  • 59
  •   1
Отговори
  • Мнения: 502
Здравейте,

 До каква възраст бебето ползва камизолки ?И кога започват да му се обличат блузки вместо тях?

# 1
  • Мнения: 46 508
Никога не съм купувала, виждат ми се непрактични с тези връзки  Rolling Eyes
Ползваше бодита до 2.5 г., след това мина на тениски.

# 2
  • Мнения: 4 111
Обличах му ги до тримесечен, омаляха му и не съм купувала нови, след това се затопли времето и започнахме да се разсъбличаме. Сега му обличам боди-потник и костюмче отгоре, ако бодито е с дълъг ръкав му обличам по-тънко костюмче или само долнище.  

# 3
  • София
  • Мнения: 2 227
Не съм ползвала камизолки. Ползвала съм и все още ползвам, бодита.

# 4
  • Мнения: 9 990
До когато на теб ти е кеф.
Аз лично не съм ползвала-карам го на бодита.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 555
Аз също никога не съм изпозлва камизолки, много неудобни ми се виждат.  ThinkingИзпозлвам бодита и съм много доволна.  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 44 088
Не съм ползвала никога.
Караме на бодита и ми е много удобно. Все още носи. и ми е спокойно, че кръста му никога не остава гол.
Вероятно като махнем пампата ще ми е по-удобно с блуза и до там ще е с бодитата....

# 7
  • Мнения: 255
Не съм ползвала камизолки. Ползвала съм и все още ползвам, бодита.
Peace А моето момиче е на 2.6 и още  вечер и слагам боди и така играя в къщи след яслата!, но все пак е въпрос на личен избор.Ако не си давала пари за тях а са ти подарък ползвай ги докато стават на детенце!

# 8
  • Мнения: 2 131
Аз също не съм ползвала камизолки - само бодита, много по-удобни са, според мен. Лесно се обличат, защото са с копченца и отгоре. Така също почти не съм ползвала и ританки. Може би, само първия месец. Слагам панталонче и чорапки.

# 9
  • Мнения: 1 043
Не съм ползвала камизолки. Ползвала съм и все още ползвам, бодита.
И аз, камизолките не са удобни, най- добре е с боди  Peace

# 10
  • Мнения: 8 999
Че такива дрехи произвеждат ли се още? Аз съм ползвала само бодита, а като махнах памперса - гащи и фланелки.

# 11
  • Мнения: 4 555
А какво въобще е камизолка?  Rolling Eyes

Иначе и аз предпочитам само бодита, особено за малко бебе като моето. Ако не се закопчава отделу дрехата, само като я взема на ръце и вече й е гол кръста.

# 12
  • Мнения: 2 047
  Не са практични - набръчкват се на гърба \или отпред\, връзките са безмислени, кръстчето се оголва.
  Ползвахме първия месец, докато разбера за какво става въпрос.

  Бодитата са по-добрия вариант.

# 13
  • Мнения: 674
 И аз не ползвам камизолки, само бодита! Не стига, че й обувам нови чорапи през 5 минути, че си ги сваля и ги смуче Joy, остава и да я загащвам постоянно! #Crazy

# 14
  • Мнения: 1 931
И на двамата не съм им слагала камизолки. Бодита докато са с памперси и после потничета.

Общи условия

Активация на акаунт