Татковци помагайте моля ви!

  • 1 617
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 260
Така и не разбрах къде е мястото да се задават "компютърни въпроси"-но ще задам тук моя,защото има много татковци които разбират от тези неща.Проблемът ми е следният.
Съпругът ми използва една програма-DaemonTools за виртуални сд,която му трябва за някои игри.Сега с изтриването на една такава игра и нейното виртуално сд-от компютъра се е изтрила и записвачката ни #Cussing outКогато отида на Нерото да записвам ми показва че нямам записвачка.Като си влезна в МY COMPUTER ми показва само че имам disk-c,disk-D и Floppy.
Връщахме компютъра към стара дата-и това не помогна.Май ще трябва да преинсталираме Windows newsm78

# 1
  • Мнения: 116
MY computer - control panel - add harduer - next - и там или ще си го намери самичък или на ръчичка ще му покажете за какво става дума
 ooooh!

# 2
  • Мнения: 260
Много благодаря за бързият отговор-не очаквах.Направих това което си ми написал и това което следва е :след като натисна next намира HL-DT-ST-DVDRAM  GSA-4163B но е с жълт удивителен.След като така или иначе избирам записвачката ми отваря прозорец в който пише:

Windows successfully loaded the device driver for this hardware but cannot find the hardware device(Code41)

# 3
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Откачи го от IDЕ-кабела, да зареди компа без него, изключи го, вкарай обратно кабела, и пак включи компа. Може и да помогне  newsm78

# 4
Пробвайте да деинсталирате DaemonTools.И рестартирайте компа.Деинсталацията ще намерите в папката на DaemonTools.Ако това помогне недейте да инсталирате пак DaemonTools.Тази програма скапва машината.Пробвайте с Alcohol, тя е идентична.Лично мое мнение да не ползвате такива програми.

# 5
  • Мнения: 260
Още тогава деинсталирахме DT и рестартирахме-не става.И към стара дата го връщахме-и пак не става Thinking

# 6
Пробвайте да дръпнете драйвери за записвачката от нета и да я инсталирате.

# 7
  • София
  • Мнения: 555
Мъжо каза да опитате по този начин.
Ето стъпките за оправяня на грешка с код 41:

Click the Start button, and then click Run.
1. In the Run window, type regedit.
2. Click the OK button.
3. In the Registry Editor window, in the left pane, double-click the HKEY_LOCAL_MACHINE folder.
5. In the HKEY_LOCAL_MACHINE folder, double-click the System folder.
6. In the System folder, double-click the CurrentControlSet folder.
7. In the CurrentControlSet folder, double-click the Control folder.
8. In the Control folder, double-click the Class folder.
9. In the Class folder, click to select the {4D36E965-E325-11CE-BFC1-08002BE10318} folder.
10. In the right pane, click to select the UpperFilters registry value.
11. On the menu bar, click Edit.
12. In the Edit menu, click Delete.
13. In the Confirm Value Delete dialog box, click the Yes button.
14. In the right pane, click to select the LowerFilters registry value.
15. On the menu bar, click Edit.
16. In the Edit menu, click Delete.
17. In the Confirm Value Delete dialog box, click the Yes button.
18. Close the Registry Editor window.
19. Restart the computer.

# 8
  • Мнения: 260
след точка3
HKEY_LOKAL_MACHING  отстрани ми отваря
name                    type               data
ab-(Default)          Reg_SZ         (value not set)




# 9
  • Мнения: 260
cat11
Продължих нататък и вече всичко е ок! newsm44 newsm44 newsm44

Довечера благодари на съпруга ти от мое име-браво на него newsm74

# 10
  • Мнения: 1 163
Да ви попитам и аз нещо.Днес ни инсталираха платка за дигиталната камера,свалих запис от нея в компа но звука е съвсем различен от оригинала как да го оправя?

# 11
Здравейте, в какъв смисъл звука е различен от оригинала?

# 12
  • Мнения: 1 163
разбрах проблема,аз пусках записите с медия плеър и звукът беше ужас,а снощи пробвах да гледам с psplayer и всичко е ок

Общи условия

Активация на акаунт