Има ли недоволни от Nokia 7390?

  • 1 268
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 593
Ами това е.Четох няколко поста в други теми но всички го притежаваха от скоро.
Интересува ме дава ли някакви дефекти?
Колко време му държи батерията че ми писна моят тел. да го зареждам всеки ден  Close
Изобщо струва ли си да го купувам Crazy
Благодаря на всички които ще отговорят  bouquet

# 1
  • Мнения: 622
Много съм доволна. Батерията ми държи в зависимост как говоря от 2 до 4-5 дни.
Има 3g, videocall, готин плейър, 3 megapixel камера(снимките излизат перфектни на хартия), много лесно меню и много други! Еми това е дано да съм била полезна  Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 593
Полезна си миличка и още как  bouquet
От колко време имаш телефона и горе-долу като ти падне батерията за 2дни за колко разговора говорим?

# 3
  • Мнения: 622
Имам го от март месец. Става въпрос за много разговори, имам много безплатни и си позволявам да бърборя доста. Слушам и много музика особено когато с беба сме сами на разходка. Имам и разни скринсейвъри,които допълнително хабят батерията.  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 118
За мен щеше да бъде идеалния телефон, ако батерията му издържаше повече. И при мен, ако говоря повечко пада за 2-3 дни. Иначе други забележки нямам  Simple Smile.

# 5
  • София
  • Мнения: 412
Аз го ползвам от горе-долу 5 месеца. Доволна съм, батерията ми издържа около 2 дена и аз говоря доста  Laughing Ако слушам музика пада много бързо - трудно изкарва деня.
 Peace

# 6
  • Мнения: 80
Аз също го ползвам от 6 м.Говоря  много .Издържа  2, 3 дни.Не е лош  Wink . Това за снимките е точно така - перфектни са  Peace !

# 7
  • София
  • Мнения: 593
Благодаря момичета smile3525най -мразя да зареждам постоянно телефона си .

# 8
  • Мнения: 151
Имам го от февруари месец,много е хубав,но заради двата дисплея много бързо му пада батерията и ако говориш малко повече -максимум два дена държи  #Cussing out.Затова сега го сменям.

# 9
  • Мнения: 17
Аз съм с този телефон от април месец. Страшно доволна съм, защото има почти всички необходими функции. Батерията ми пада на 2-3 дни, но аз постоянно играя игри,слушам музика и говоря доста.

Общи условия

Активация на акаунт