Голям проблем сьс сьседите!!!

  • 13 808
  • 84
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 204
Не ми издьржат нервите ве4е  #Crazy детето ми е болно в момента и за пореден пьт беше стресирано от ужасен шум от сьседа над нас  Close ( точно беше заспало милото и с рев се сьбуди чудейки се какво става точно над глават му ) моля някой да ми каже кьде мога да подам някакво оплакване от него,не се издьржа ве4е  #Cussing out от 15 години това е системен тормоз  Shocked то не бешеместене на кухнята в другите стаи,сьответно жестоко разрушаване на панели и махане на носещи стени то не беше чудо  Close даже си направи и камина в хола!!! което е абсолутно незаконно,защото сьм сигурна че не  е искал разрешение от никьде  Naughty
МОля ако някой е имал подобни проблеми сьс сьседи да каже как ги е решил,защото тези са АБСОЛЮТНИ селяндури и от дума не разбират,безброй пьти ве4е им обяснявах като на нормални хора че не може така,не са сами в блока,но не ....  #Crazy продьлжават в сьщия дух,еи идва ми да му счупя капачките на коленете и двете рьце на тоя  Close  Twisted Evil  Close да видя тогава как ще чука  #2gunfire
Сьщия тормоз беше и докато бях бременна  Confused представете си,в деветия месец и той не спира да ми 4ука на главата с удьрна бормашина часове наред... каже те ми,това нормален човек ли е за вас???!  ooooh!

# 1
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Моите съболезнования...Няма ли начин да продадете жилището и да се преместите?Щото....управия с такива малоумници няма.Даже и да го пребиеш,той ще се оправи и ще продължи Crossing ArmsДругия начин е да се жертвате една седмица и всяка вечер в три часа пускаш музичка ама мноооооо яко Mr. Green. smile3514 smile3508



# 2
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
А между другото, аз с купонджий от горните етажи се справях просто като им спирах тока.Буквално.Ключ от електромерите на входа имахме ние и още 3 семейства.И на мен като ми прикипеше им дърпах шалтерчето .ММММММДА....

  newsm74 smile3534 smile3515

# 3
  • Мнения: 4 181
Не ми издьржат нервите ве4е  #Crazy детето ми е болно в момента и за пореден пьт беше стресирано от ужасен шум от сьседа над нас  Close ( точно беше заспало милото и с рев се сьбуди чудейки се какво става точно над глават му ) моля някой да ми каже кьде мога да подам някакво оплакване от него,не се издьржа ве4е  #Cussing out от 15 години това е системен тормоз  Shocked то не бешеместене на кухнята в другите стаи,сьответно жестоко разрушаване на панели и махане на носещи стени то не беше чудо  Close даже си направи и камина в хола!!! което е абсолутно незаконно,защото сьм сигурна че не  е искал разрешение от никьде  Naughty
МОля ако някой е имал подобни проблеми сьс сьседи да каже как ги е решил,защото тези са АБСОЛЮТНИ селяндури и от дума не разбират,безброй пьти ве4е им обяснявах като на нормални хора че не може така,не са сами в блока,но не ....  #Crazy продьлжават в сьщия дух,еи идва ми да му счупя капачките на коленете и двете рьце на тоя  Close  Twisted Evil  Close да видя тогава как ще чука  #2gunfire
Сьщия тормоз беше и докато бях бременна  Confused представете си,в деветия месец и той не спира да ми 4ука на главата с удьрна бормашина часове наред... каже те ми,това нормален човек ли е за вас???!  ooooh!
в кои часове на денонощието вдига шум? Мисля, че можеш да се оплачеш на кварталния или в районното Peace

# 4
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 483
В РПУ-то. При добро желание ще го навестят и ще му връчат предупредителен протокол. В последствие могат и да го глобят. Има ли др. от етажната собственост, к са вдигнали ръце от него и са готови да не си трайкат?
И това със спирането на тока вършеше работа Grinning, въпреки че не съм го правила от 10г. /там където живеех тогава, над нас имаше безкрайни студентски купони/ и се надявам да не ми се налага за в бъдеще.

# 5
  • Мнения: 131
И при нас отгоре е същото,наи мног ме дразни когато е по обяд, и вечер. Вчера този малоумник в 10 часа вечерта започна да пробива с бормашина. Добре че съседката отиде да й направи забележка.
Аз си мисля да си напрвя изолация с корк,поне стаята на детето. Незнам дали е най-ефикасно,но с простаци не се излиза наглава.

# 6
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 483
Не се излиза, но аз бих им създала разни притеснения, пропорционално на това к. те причиняват. Като побеснея и се кача на черешката тр. само малко гадничка фантазия!

# 7
  • Мнения: 4 358
Леле момичета ужас.Докато ви четох и такъв бяс ме хвана smile3515 smile3511 smile3514.
Имам същият проблем от години - при нас е музичка в 2 , в 3 през ноща ма макс - нищо не помага.Най ме дразни всички чуват ама мълчат - дъртаците спинкат през деня явно и не им пука ама ние редовите граждани който ходим на работа какво да правим.
Скъсаха ми нервичките тия селяни прости - такова чудо в Европа няма.Не се налага и да се оплакваш.Квартални или както там им казват сами си обикалят и от където дрънка след 12 часа през ноща - глоба.Ама ние сме далече от това.
Добре че се махам от там скоро.
Ако имах дете сигурно щяхме да се бием.

# 8
taka e po panelkite.Da si bqhq ostanali poleta a ne da vi butat v kutiiki.Nqma da ima opraviq.

# 9
  • Мнения: 1 204
taka e po panelkite.Da si bqhq ostanali poleta a ne da vi butat v kutiiki.Nqma da ima opraviq.
на времето ни очиждиха без да ни питат  Close  Twisted Evil
на мястото на блока имахме 3 етажна кьща  #2gunfire  #Cussing out
и сега кво имаме?! пьлен блок сьс селяндури...

# 10
Taka e.I nas sa se opitali da ni ot4ujdavat,no ba6ta mi ne dava6e i duma da se izduma za panelki.He 4e ni e golqma ka6tata,samo 50 kv.m.,no vse pak sme si v ka6ta i nikoi ni6to ne moje da mi kaje,koga da se veselq i koga ne.A za kaminata na 4oveka hi4 ne ne nezakonna.Moje da si pravi kakvoto iska i kakto iska da si razmestva,no bez da pipa nose6ti steni i koloni.

# 11
  • Мнения: 1 204
той не е 4овек,той е слеляндур  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire

# 12
A be selqnduri,ama im zavijdam samo za edno,4e imat kade da otidat sabota i nedelq i da si vzemat doza 4ist vazduh.

# 13
  • Мнения: 1 204
A be selqnduri,ama im zavijdam samo za edno,4e imat kade da otidat sabota i nedelq i da si vzemat doza 4ist vazduh.
е що,ти не може да заминеш някьде ли?
добре,че имаме и друг апартамент в един от най хубавите градове  Peace с най чистия вьздух

# 14
  • Мнения: 3 336
Щом сте вече в изострени взаимоотношения, можеш спокойно да викаш полицията след 10 часа ако се случи да ти шуми, аз съм звъняла в полицията 2 пъти по този повод и двата пъти откликнаха, в различни райони на града Peace Лошото е, че оттук нататък живота ти става още по-кошмарен, защото и той ще потърси повод да си го върне Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт