колко време бебетата ви са навън?

  • 1 683
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 940
По колко часа се разхождате тези дни с бебоците навън ? Аз се притеснявам, че синът ми е пристрастен към разходките и спането навън, а сега доста студеничко. Той е едва на пет месеца и малко ме е страх. Всеки ден поне по три часа сме на разходка, днес включително. Вие разхождате ли се или се притеснявате от хладното време.

# 1
  • Мнения: 1 371
По около 4-5 часа на това време. Но има дни, когато се прибираме на втория час. А има и дни от обяд до вечерта навън.

# 2
  • Мнения: 1 321
Никак не ме притеснява студеното време стига да не духа много. WinkОбличаме се много хубаво и сме навън около 2 часа.Не се притеснявай просто се обличайте добре. Peace

# 3
  • Мнения: 1 204
ние не сме излизали от няколко дни  Rolling Eyes защото малкия е с ужасна хрема  Close
и мисля докато не му мине или поне не стане малко по топло да не го извеждам навьн  Confused

# 4
  • Мнения: 17 407
По около 2 часа.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 064
По малко и се чувствам виновна, защото НА МЕН ми е студено и неприятно. За децата е добре - колкото повече - толкова повече.

JVD, хремата не е повод да не излизате. От парното вкъщи само се влошава, личен опит Peace

# 6
Браво на вас, само така, щом е свикнал със студа няма страшно! И ние когато бяхме на малко месеци стояхме много на вън и сега също, зависи колко време имам

# 7
  • Мнения: 1 204
По малко и се чувствам виновна, защото НА МЕН ми е студено и неприятно. За децата е добре - колкото повече - толкова повече.

JVD, хремата не е повод да не излизате. От парното вкъщи само се влошава, личен опит Peace

мерси за сьвета  Hug ще взема да го изведа утре за малко да видим как ще е  Grinning

Последна редакция: чт, 08 ное 2007, 21:18 от Jvd

# 8
  • Мнения: 9 973
 Shockedсамо ние ли излизаме 2 пъти за по 5 минути?

# 9
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 500
Всеки ден сме вън,изключая,когато вали проливно Peace

# 10
  • Мнения: 353
Излизаме поне по 1 час на ден,обаче ако е много студено и духа силен вятър сме си вкъщи.

# 11
  • София
  • Мнения: 6 011
Най-малко по 3 часа на ден в студа, иначе повече.

# 12
  • Мнения: 1 440
В студа най-много 2 часа.

# 13
  • Мнения: 983
Около 2 часа в по-студеното време.....Когато беше топло и цял ден сме изкарвли навън  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 5 940
Поуспокоихте ме. Започнах тези дни да се притеснявам, че не виждам много колички по улиците, пък и съседските бебета все вътре си стоят. Само нашият морж навън. Спи и въобще не го вълнуват температурите.

Общи условия

Активация на акаунт