Аква Сорс и хомеопатията?

  • 669
  • 1
  •   1
Отговори
  • В Голямото село
  • Мнения: 560
Извинявам се предварително на всички, на които вече им е писнало от предъвкването на една и съща материя... Blush
Изчетох доста теми от този подфорум, но явно ми липсват "първите 7 години" в областта на хомеопатията, така да се каже... Отскоро посещаваме хомеопат, все още нямам конкретни впечатления от него. Но мисълта ми е друга - четох много теми тук за продуктите на Аква Сорс (на нас ни бяха изписани Colactive и Зелена енергия по 1 капсула дневно) но не разбрах едно - имат ли нещо общо тези добавки с хомеопатията? Нещо не разбирам връзката между двете неща?! И ако добавките не са хомеопатични средства, то тогава защо някои хомеопати ги препоръчват? Ако някой има негативно мнение за въпросните продукти на Аква Сорс, моля да сподели причините. Нещо съвсем се обърках в цялата тази джунгла с информация, помагайте Simple Smile

# 1
  • Мнения: 4 414
...имат ли нещо общо тези добавки с хомеопатията?
не, нямат.
Цитат
Нещо не разбирам връзката между двете неща?!И ако добавките не са хомеопатични средства, то тогава защо някои хомеопати ги препоръчват? 
за мен хомеопатията не е просто вид лечение. тя е възглед за живота като цяло и за здравето в частност. в този смисъл, лечението чрез храна/каквото се явява приемането на Аквасорс/ е достатъчно природосъобразно, за да бъде прието с отворени обятия от хомеопатите.

не е задължително да пиеш Аквасорс, когато се лекуваш с хомеопатия. аз дълго време отказвах поради ред причини, които сега отчитам като неоснователни Simple Smile


Общи условия

Активация на акаунт