Отбиване

  • 471
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 348
Здравейте  Simple Smile
По взаимно съгласие се отбихме  Crazy миналата неделя. От месец насам кърмех само по веднъж, вечерно време и то по една минутка, колкото да си цокне мъничко. В неделя си заспа без да се сети и от тогава не е искал повече. И реших, че по съвсем натурален път, без хапчета и без проблем кърмата сама ще спре. Вече четири дена нито са ми напрегнати гърдите, няма болка или бучки, но тази вечер докато си взимах душ реших да стисна и да видя спряла ли е или не и то като пръсна, на струи  ooooh! И сега се чудя, нормално ли е, не е ли, трябва ли да взема мерки или сама ще спре? Може ли да стане възпаление ако млякото престои толкова време в гърдите?
Моля да дадете съвет  newsm78

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Малко си сбъркала подфорума Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 15 219
Ще преместя темата, защото мисля, че в "Кърмене" ще получиш повече отговори.

# 3
  • Мнения: 348
Благодаря, не знам как е станала грешката, бих се заклела че я пуснах в Кърмене и захранване... Rolling Eyes Е дано някой да ми отговори

# 4
  • Мнения: 1 517
Доколкото знам, е нормално да потича мляко при цедене известно време след отбиване. Една приятелка, която отби детето си на 7 месеца, повече от половин година след това ми каза че като стисне зърното тръгват няколко капки мляко. Важното е да няма болка и препълване, да не се образуват бучки. Иначе съм чела че чай от салвия и компреси със зелеви листа помагат. За всеки случай прочети тук
И да споделиш после, че и нас това ни чака  Grinning

# 5
  • Мнения: 619
Здравей!Ние се отбихме преди месец,но също имам малко.Възпаление неможе да се получи-останалото в гърдите се абсорбира от организма.Аз си стоях дни наред с пълни гърди-не се изцеждах.Малко по малко нещата се нормализираха.Ще си спре сама кърмата-незнам след колко време,чувала съм да казват,че месеци след уж спирането,организма все си произвежда по малко.

Общи условия

Активация на акаунт