Манго-то с кората ли се яде?

  • 10 438
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 200
Някой знае ли как се яде Манго? Споря с мъжа ми - според него не се бели, а на мен тази кора ми се вижда твърда...

# 1
  • Мнения: 1 959
Аз лично си беля мангото и си го ползвам за салата.

# 2
  • Мнения: 3 200
И аз мисля да правя салата

# 3
  • Мнения: 2 006
Ние го белим  Grinning

# 4
  • София
  • Мнения: 18 679
Естествено, че се бели Shocked Я му дай на мъжа ти да яде кората, да го видим Wink

# 5
  • Мнения: 3 461
Бели се.Малкия е луд по него и с това израсна,но при нас където и да се обърнеш все манго виждащ. Laughing  Laughing

# 6
  • out of space
  • Мнения: 8 569
май си объркала форумите.

# 7
  • Мнения: 1 246
Разбира се,4е се бели Stuck Out Tongue

# 8
Цитат на: Erica
май си объркала форумите.
И такива работи стават. Нека върви "клюкината" Wink  Laughing
Аз "Залагам" на - бели се  Grinning  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 822
Това много ми напомня на една случка преди мноооого,мнооого години... Embarassed
Пътувам си аз в градския транспорт,а до мен две момченца 5-6 -ти клас си говорят:
-Ей,а ти ял ли си киви?
-А бе ,нашите купуваха няколко пъти...В началото изобщо не ми хареса,ама откакто започнах да го беля,направо си умирам за него...
Та и аз "гласувам" за "бели се"... Laughing  Flutter

# 10
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Бели се - кората има един ужасно стипчив сок,от който ти изтръпва устата и хич не е приятно.Пък и самата кора е жилава и твърда.

# 11
  • Мнения: 2 575
разбира се, че се бели, пък и костилката не се яде Laughing  Sunglasses
а за салата - хм,... да не бъркате нещо с авокадо, че салата с манго......... - а може би за плодова салата иде реч.
И по принцип е добре да е доста мекичко като с купува.
Май много задълбах, ама като ми е слабост - в Африка за пръв път го опитах и много ми хареса Grinning

# 12
  • sofia
  • Мнения: 8 925
Цитат на: Asinka

Май много задълбах, ама като ми е слабост - в Африка за пръв път го опитах и много ми хареса Grinning

Само дето това дето го продават тука няма нищо общо с африканското Imp

# 13
  • Мнения: 1 613
И ние го белим.

# 14
  • Мнения: 1 289
Бели се, разбира се. А костилката съм я боднала в една чашка с водица и вече е покълнала. Ще садя манго.

Общи условия

Активация на акаунт