На новаците с любов

  • 14 139
  • 492
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 161
В темата за муньовците прочетох истории,поднесени невероятно добре.С хумор,интелигентно написани,духовити,просто прекрасни.Направи ми впечатление,че повечето никове не съм ги срещала.Или не помня или пишат на места,в които не влизам.И понеже ми е писнало все едни и същи имена да ми се набиват в очите,включително и моето...ами пишете,бе,хора.Пишете повече и навсякъде.Тук там някой плахо се покаже и се скрие.Дори да ви захапе някой,пишете.Един път ще сте нахапани,втори път,в крайна сметка няма да ви изядат.Форумът има нужда от раздвижване.

# 1
  • Между Пирин, Рила и Родопите
  • Мнения: 371
Ахъм, ма и сина има нужда от раздвижване и за форум място не остава много  Whistling

# 2
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
В темата за муньовците прочетох истории,поднесени невероятно добре.С хумор,интелигентно написани,духовити,просто прекрасни.Направи ми впечатление,че повечето никове не съм ги срещала.Или не помня или пишат на места,в които не влизам.И понеже ми е писнало все едни и същи имена да ми се набиват в очите,включително и моето...ами пишете,бе,хора.Пишете повече и навсякъде.Тук там някой плахо се покаже и се скрие.Дори да ви захапе някой,пишете.Един път ще сте нахапани,втори път,в крайна сметка няма да ви изядат.Форумът има нужда от раздвижване.

Пиша Chanel   пиша.Когато,мога  и където мога. Mr. GreenМъж ми ръце е вдигнал завалията от мене и от форума. hahaha

# 3
  • Мнения: 3 447
Ако говориш конкретно за муньовската тема... струва ми се, че човек, който привлича и търпи муньовци в живота си не е от типа хора, които се самоизтъкват и се бутат навсякъде... А по принцип - да, права си, има нужда от освежителни новаци. На мен Мария Лу ми грей сърцето напоследък  Simple Smile

# 4
  • Варна
  • Мнения: 826
Мързи ме да пиша....  Embarassed По-готино ми е да чета.... Laughing
И вършея из всички форуми....  Peace

# 5
  • Berlin
  • Мнения: 11 180
и на мен ми е по-готино да чета  Mr. Green пописвам си само в няколко определени теми, които ме интересуват. ни съ бутам, дет ни мии рабутътъ  Mr. Green Blush

# 6
  • Мнения: 2 161
Ако говориш конкретно за муньовската тема... струва ми се, че човек, който привлича и търпи муньовци в живота си не е от типа хора, които се самоизтъкват и се бутат навсякъде...
Точно.

# 7
  • Мнения: 25 441
На мен Мария Лу ми грей сърцето напоследък  Simple Smile

О, да! Има и други!  Hug

# 8
  • Мнения: 2 161
Мария Лу ли беше пуснала тема за това,кои теми не сме обсъждали?Какво ще питаш?Пускай си каквото ти се иска.Поне 14 пъти са ме питали дали получавам оргазъм,около 8 пъти дали правя свирки и поне 3 пъти имам ли афинитет към аналният секс.

# 9
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Шанел, идеята ти е хубава, но и Дона е права - те няма да се бутат, ние ще трябва да си ги забележим сами.
И на себе си омръзнах вече Crazy

# 10
  • Мнения: 911
Новаци, недейте! Това е клопка.

# 11
  • Мнения: 3 447
Поне 14 пъти са ме питали дали получавам оргазъм,около 8 пъти дали правя свирки и поне 3 пъти имам ли афинитет към аналният секс.
А колко пъти са те питали дали си навита за тройка?  Simple Smile

# 12
  • Мнения: 281
Да, Шанел, и знаеш ли как ме сръфаха...Хем имам чуство за самоирония...
 Simple Smile

# 13
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Новаци, недейте! Това е клопка.

Не е. Или искаш да кажеш, че ще ги задушим от любов?

# 14
  • Мнения: 2 161
Новаци, недейте! Това е клопка.
Каква клопка пък сега?Идвайте,идвайте,народът има нужда от нови агънца.
А колко пъти са те питали дали си навита за тройка?  Simple Smile
Има няма 26-27 пъти.

Общи условия

Активация на акаунт