Дали е късно на 38 за трето дете?Как мислите мамчета?

  • 7 671
  • 148
  •   1
Отговори
Какво е Вашето мнение и има ли такива?

# 1
  • Мнения: 107
според мен няма да е късно стига вие да го искате .......

# 2
  • Мнения: 353
Никога за нищо не е късно, щом живеем пълноценно.    bouquet

# 3
  • Мнения: 1 931
И аз смятам,че стига да го искате няма да е късно.

# 4
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Щом има желание, за деца никога не е късно!!!! Hug

# 5
  • Мнения: 296
Мисля, че не е късно PeaceМоята свекърва е родила мъжът ми точно на тази възраст. Щом имате желание, нищо не трябва да ви спира. Успех!

# 6
  • Мнения: 306
изобщо не е късно медицината е достатъчно напреднала Peace

# 7
  • Мнения: 189
Мисля,че въобще не е късно.Някои мами на тази възраст раждат първо дете,но не защото са имали някакви проблеми, а защото тогава са решили.На работа една жена при нас роди първото си дете на 42г.,защото кариерата й беше на 1-во място.Комшийката ми роди приди 8мес. първото си дете на 38.

# 8
  • UK/София
  • Мнения: 7 681

 Имам позната която роди третото си дете на 39г.Изкара много лека бременност, а детенцето й е живо и здраво.Хората на по 60г. започнаха да раждат, а ти за 38 се притесняваш Simple Smile

# 9
  • Мнения: 5 362
Не мисля,че е късно.
Нормално е дори,трето дете ще е все пак.
Някой жени на толкова години раждат първото си дете,а ти се притесняваш Wink Hug

# 10
  • Мнения: 398
 Давай смело ,
 в болницата бях с майка на 37 години и просто сияеше с бебето.За два дни тази жена толко много се промени ,все едно изведнъш помладя.
 Успех!!! Grinning Grinning Grinning  и Браво за куража за трето дете   bouquet

# 11
  • Мнения: 1 986
Не е късно, даже е чудесно! Скоро навършвам 39, а рибока е на 8 месеца! Леко бременеене! Пази се повече и обръщай внимание на всичко, което се случва в тялото ти!

# 12
  • Мнения: 2 131
Ако си решила да имаш трето дете, независимо от възрастта, мога само да те поздравя. Аз бих го направила.

# 13
  • Мнения: 389
Дали е първо, второ или трето няма никакво значение (според мен), щом детето е желано, никога не е късно!!!

# 14
  • Мнения: 1 440
Не е късно,разбира се!Моя колежка на 42 години,изкара една много лека 3-та бременност и съответно роди едно прекрасно детенце!
Успех! Hug

Общи условия

Активация на акаунт