Някой гледа ли Марина?

  • 6 662
  • 120
  •   1
Отговори
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Това е единствения сериал,който гледам ,но малко изпуснах една важна част. Ако има други като мен,които го гледат ще се радвам да ми разяснят наистина ли Федерико е убиеца на монахинята или е постановка?

# 1
  • София
  • Мнения: 15 434
Това е единствения сериал,който гледам ,но малко изпуснах една важна част. Ако има други като мен,които го гледат ще се радвам да ми разяснят наистина ли Федерико е убиеца на монахинята или е постановка?
До колкото съм разбрала не е Федерико, но той знае кой е, Вероника му се похвали.А той каза,че е той ,та да пуснат Марина.

# 2
# 3
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Това е единствения сериал,който гледам ,но малко изпуснах една важна част. Ако има други като мен,които го гледат ще се радвам да ми разяснят наистина ли Федерико е убиеца на монахинята или е постановка?
До колкото съм разбрала не е Федерико, но той знае кой е, Вероника му се похвали.А той каза,че е той ,та да пуснат Марина.
Мерси и аз така си мислех,но това отче нещо ме разколеба днес

# 4
  • Мнения: 114
Лятото го гледах и ми беше много интересно и сега много се дразня,че не мога да го гледам(до 12 и 30 съм на училище,а той свършва в 12 Close).Аз все си мисля,че Вероника е убийцата,и без това е толкова злобна...А какво става с любовния триъгълник Пати-Чуи-Силвия?Оправят ли се?Ще се опитам да видя епизодите,но последния път не ми се отвори страницата.

# 5
  • Мнения: 1 059
и аз го гледам, но в последно време много ме дразни

# 6
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
и аз го гледам, но в последно време много ме дразни
Вярно е много дразнещо напоследък,даже смешно.

# 7
  • Мнения: 738
Направо ме е срам да си призная Mr. Green Точно тогава се събуждам и си пия кафето с него...Общо взето всички сериали от 11 гледам...

# 8
  • Мнения: 865
Направо ме е срам да си призная Mr. Green Точно тогава се събуждам и си пия кафето с него...Общо взето всички сериали от 11 гледам...
Embarassed Embarassed Embarassedи аз така.чатя си във форума и го гледам.май имам малко пропуснати серии,така че питайте,много съм компетентна bowuu

# 9
  • Мнения: 3 459
И аз го гледам  Peace

# 10
  • Мнения: 776
Направо ме е срам да си призная Mr. Green

И аз Blush Embarassed, ама съм се хванала на хорото вече и ще го догледам Mr. Green Има ли още много серии? Днешната серия беше ужасно глупаво-забавна, много се смях с Рикардо като се напи и започна да дърпа Марина само и само да не консумира брака си с Федерико Laughing.

# 11
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Аз не можах да гледам много,много днешната серия. Това съм го изпуснала,само видях ,че е пиян Рикардо Laughing

# 12
  • Мнения: 738
Оф и аз я изтървах днеска, че бях на козметик Rolling Eyes Ама утре ще разбера какво е станало... Mr. Green

# 13
  • Мнения: 738
Абе тоя Хулио не умря ли? Shocked Айде, следват още 3462 серии за отмъщението на Хулио Mr. Green

# 14
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Абе тоя Хулио не умря ли? Shocked Айде, следват още 3462 серии за отмъщението на Хулио Mr. Green
И аз не разбрах какво стана с него. Но какво отмъщение ще има. Аз все изпускам края на сериите,защото ходя за храната на детето.

Общи условия

Активация на акаунт