Препоръчайте ми добра марка термометър

  • 2 683
  • 21
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 280
Бясна съм вчера усетих че на малката й парят ръчичките и челсето имам термометър за чело на Microlife и друг електронен с мек накрайник  (пак на същата марка) отчетоха че няма температура - на челцето 37.3 в дупето 37.5, вечерта пак я измерих 37.4 но много бързо я качваше веднага пак измерих 37.8 дадох панадол и след един час отчете 38.3 днес бяхме на лекар оказа се че имаме отит #Cussing outпрез цялото време е била с температура но тъпите термометри не са го отчели #2gunfire Сега пак е с температура 38.3 но откаде да знам може и 40 да е Sad

# 1
  • Мнения: 255
Omron, японска работа.Електронен с метален накрайник.Пъхаш в дупето и след 10 сек. готово.

# 2
  • Мнения: 1 183
 
Omron, японска работа.Електронен с метален накрайник.Пъхаш в дупето и след 10 сек. готово.
Peace и моя е такъв.

# 3
  • Мнения: 478
И аз толкова се чудя? Досега само живачен анално ми е измервал както трябва температурата.

# 4
  • Мнения: 752
За мен живачните си остават най-точни.

# 5
  • Мнения: 941
Не мога да ти препоръчам нищо.И аз купих лятото дигитален,но меря само с живачния,защото има разлика в отчетените стойности

# 6
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
на млчо му меря темп. с електронен , доволна съм и става за примерно по-малко от 2 мин .  Peace

марката е Omron  Peace

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 280
И аз мисля че живачните са най точни, но как да я меря на малката с живачен не е ли опасно?

# 8
  • Мнения: 2 908
На мен Омрон-а ми измери температура 36.1 градуса(мерих 3 пъти)-егати студенокръвното дето трябва да съм-от тогава меря само с живачен.

# 9
  • Мнения: 941
И аз мисля че живачните са най точни, но как да я меря на малката с живачен не е ли опасно?
  ами ни правим така-някой го гушва,пускаме телевизора,мушваме бързо термометъра под мишничката и или сменяме каналите често или го разхождаме на ръце из апартамента за 4-5мин.Нали се сещаш-забаламосване Wink

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 213
Купихме си на Браун ушен, защото когато детето е болно е абсурдно да ми разреши да му меря температурата с дигитален или живачен - върти се и не дава да му слагам нищо под мишницата, а може ли през нощта той да пищи, а аз да се притеснявам много ли е висока температурата и какви мерки да вземам. И така се родих... За две - три секунди зная истината, която разбира се е условна, но всичко си пише  в указанието - тези термометри винаги дават по-висока температура от нормалната - например за моето дете нормалната е до 37,5 с ушния термометър, но ако ми отчете повече знам, че вече е зле... Меря винаги и в двете уши и казвам, че чакаме пиленцето да изпиука и така става номера, но досега не са ни болели ушите, а за болки в ушите  знам, че не става.

# 11
  • Мнения: 268
Omron, японска работа.Електронен с метален накрайник.Пъхаш в дупето и след 10 сек. готово.
И аз ти препоръчвам японски,но марката е Pigeon,предлагат и ленти за сваляне на висока температура,ето виж:www.pigeon-bg.net/beta/

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Не им вярвам на тия дигиталните.За мен точния термометър е живачния  Peace

# 13
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Купихме си на Браун ушен, защото когато детето е болно е абсурдно да ми разреши да му меря температурата с дигитален или живачен..................
А от къде го купихте и колко струва?

# 14
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
За мен живачните си остават най-точни.
Peace На електронните неможеш да разбереш кога им свършва батерията.

Общи условия

Активация на акаунт