Фотошоп - Б група (абсолютно начинаещи.....)!(2)

  • 22 032
  • 358
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 607

Предишни теми:

Фотошоп - Б група (абсолютно начинаещи.....)!(1)

Теглене на фотошоп
Качване на снимка в мнение

УРОЦИ:

Отваряне на фотошопа
Урок на Malena
Урок на SheDevil(за краткост Дяволката след това)  за направа на рамка
Урок на ani69(за краткост Ани след това) - урок за начинаещи по  … а рамка за снимка
Урок №2 на Дяволката - клавишните комбинации подредени по азбуче …  ред (английски).
Обяснение на Дяволката за елементите
Съвети на Дамаянти за вълшебната пръчица, текст, добавяне на чет … рмиране на снимки
Урок за селекцията от Дяволката
За маските, фотошопа и още нещо от Stillness
Кой къде е от Stillness
Урок от Ани - урок за различните начини на изрязване на обект във фотошоп
Нагъване на снимка от placholina
Бляскави букви от Stillness
Полупрозрачен фон и съхраняване на готовия вариант
Прозрачен фон от MiRa_55
Как koral4e  е направила рамка с видео
Урок на Ани - УРОК ЗА ФОТОМОНТАЖ
Урок на Ани - урок за промяна на цветовете във фотошоп
Обяснения на Stillness  за размери и резолюции
Нагледен урок на Stillness  за за лесна и ефектна рамка


Спорен шоп, ученички! Здрави нерви и благодарности, скъпи Госпожи!  bouquet

# 1
  • Мнения: 11 607
Приятно учене и творене! Ако съм пропуснала нещо - не е умишлено! Peace
Постарала съм се да дам по-основните акценти в предишната тема!

Ани, нещо с рязането имам проблеми...Днес ме измъчи и ме отчая това рязане.......Въпроси..като се прибера! Отиваме за събота и неделя на планина, от мен сигурно вече другата седмица - творене! И внимавайте колко ще изпишите!!!!!!Да мога да ви догоня...Нека тази тема да е упражнителна върху така взетия материал!

 Heart Eyes  bouquet

# 2
  • Мнения: X
Аз съм много зле!
Нищо не вдявам, хора.
Ужас! Tired

# 3
  • София
  • Мнения: 7 242
Пу, трета Grinning Довечера ще пробвам колаж /или фотомонтаж newsm78/.

# 4
  • Мнения: 1 466
И от мен приятно творене. През уикенда избягвам интернета, за да мога да обърна малко внимание и на прителя си Simple Smile В понеделник очаквам да видя красоти Simple Smile
За всички начинаещи - обърнете внимание на урока на Ани за различните видове изрязване (http://annaanastasova.multiply.com/photos/album/56) и пробвайте всички изброени начини.

# 5
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
Хи-хи, кога започнахме, кога вече и втора тема си имаме.

Аз днес сутринта борих част от рязането от уроците на Ани - някои се получиха, други не толкова, но нямам нищо готово.

Да ни е спорна и богата с нови постижения тема №2!!!

Благодарности на Мама Цоцолана за старанието да ни спретне темите  bouquet и на учителките за търпението и обясненията!  bouquet

# 6
  • Мнения: 2 270
момичета-забелязвам,че някой от вас изобщо не са погледнали уроците,а камо ли да са ги упражнили. #CrazyМного по лесно се учи ,ако изминете стъпка по стъпка един урок/1-2 пъти/и вече ако има нещо неясно да се пита,а не да се лутате и да се чудете ,кое как се прави.Гледам много от вас се хвърлят на по сложно изрязване,на елементи които не са в подходящ формат,а Цоци направо на монтажите се хвърля Naughty.Спокойно -на всичко ще му дойде времето Grinning Laughing

# 7
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Ей ама сте бързаци аз се лутам още по средата на първата тема те вече втора почнали ooooh!

# 8
  • Мнения: 11 607
Анастасова......мноооого сте строга! Това за Шумахер да си кажа...Просто реших да доставя удоволствие на Йоан...Ако знаеш колко е щастлив....За мое изумление първото нещо,което каза тази сутрин, сънен - сънен, бе - Мамо, нали ще ми извадиш снимката и ще я сложиш най-отгоре(разбирай десктопа.....). Толкова е горд,че е с кончето.....

Не се хвърлям на колажите. Да се отчета - най-послушно си правя копи-пейс на всички съвети и уроци. После съм си ги сложила в една папка с име - Ани(защото така съм започнала фотошопа от лятото). Ако знаеш колко Ани имам......Тази папка я качвам на флашката и с мен на работата......И там УЧА!Най-прилежно урок след урок! Повтарям един урок поне 2 пъти. Но нещата,които правя не ги оформям като вариант. А само тренирам......Връщам се и на старите уроци и тях си преповтарям.......Днес учих само до обяд, нищо не свърших с рязането, то успях нещо...ама не съм доволна от резултите! В къщи рядко успявам да уча качествено и използвам на работата да чета на спокойствие,когато мога! Сега чак в понеделник! Та така....Шуми просто бе като намигане и да се приеме с чувство за хумор! А....и за това,че имам желание да уча - намерих си уроците от лятото! Времето не ми стига, времето......Дори имам и въпроси,но сега нямам време да ги задавам! Напр. какво означава - обръщане на селекцията(явно съм пропуснала,но когато оформях линковете на тази тема видях,че има обяснено... - но теорията трябва да върви ръка в ръка с практиката!). Аз например - чета и едновременно с това - прочетеното тренирам на фотошопа! Та казах си аз......

# 9
  • Мнения: 502
Аз цял ден творих, но още не са за показване моите творения Simple Smile

# 10
  • Мнения: 985
записТче Hug

# 11
  • Мнения: 6 164
Кой е правил лентичките Photoshop User Beginner?

# 12
  • Мнения: 1 884
Кой е правил лентичките Photoshop User Beginner?

Аз, за Beginner ли става въпрос?  Grinning
Вчера я забелязах чак, даже я коригирах, а сега я качих. Добре че ме подсети.  ooooh!
Момичета, тази е граматично правилната.  Laughing
Ето я с двойно N

Последна редакция: пт, 09 ное 2007, 18:04 от SheDevil

# 13
  • Мнения: 557
днес за последно ще се отчета,че ще ме изгонят от вкъщи заедно с компютъра. smile3513

# 14
  • Мнения: 2 270
Цоци-ти още ли си тук-марш в планината Joy Laughing Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт