Кус-кус от кога?

  • 2 800
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 28
Здравейте! Търсих в Библиотеката но нищо не открих по въпроса,който ме интересува.Ние сме на почти 11 месеца от кога мога да му давам кус-кус,но не от тези на Плазмон, а обикновен.Благодаря ви предварително

# 1
  • Мнения: 887
На вашата възраст може да се дава всякакъв кус-кус. Просто за разлика от този на Плазмон, другият е по-твърд след сваряване и аз лично го пасирам.

# 2
  • Мнения: 1 272
Ако си захранила с глутен, нищо не ти пречи да даваш обикновен кус-кус (без да го пасираш Wink)

# 3
  • София
  • Мнения: 15 197
Можеш да даваш вече. Ако детето не се дави-давай го така, ако ли не-може да го пасираш.

# 4
  • Мнения: 2 908
Дъщеря ми още се дави-аз не давам още.Но ако не се дави-можеш спокойно да даваш.

# 5
  • Мнения: 27 524
Можеш, след 6 (по-добре Sunglasses месеца може да се дават вече и храни, съдържащи глутен, така че може спокойно да даваш  Hug

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 10 809
Да,може.Тери така и не го прояде.

# 7
  • Мнения: 1 467
Ако под кус-кус имаш предвид тестяното изделие, и аз мисля, че вече можеш да даваш.
Иначе истинския кус-кус е мароканско растение:), за него не знам:)

# 8
  • Мнения: 814
Можеш да даваш  Peace

# 9
  • Мнения: 27 524
Иначе истинския кус-кус е мароканско растение:), за него не знам:)

Да, истинският кус-кус няма нищо общо с нашата интерпетация, но далеч не е растение. Това е просто пшеница, във вид на малко по-едър грис от нашия, на когото сме свикнали. И се приготвя традиционно само сварен, а върху него зеленчуци и сос.  Laughing





А иначе има десетки рецепти за истинския кус-кус, но за нашия са си просто макарони  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 707
НиЩо не пречи и на "истинският" кускус след като се свари, да се подправи с масло и сирене и да се даде на дедето  Wink. Мелани вчера го опита  Grinning.

# 11
  • Мнения: 4 447
Peace Вече може да му даваш.

# 12
  • Мнения: 451
Давам кус-кус от 11-ти месец. Пробвах и на Плазмон и обикновен, но при мен този на Плазмон остана по-твърд newsm78

# 13
  • Мнения: 1 467
Да де, то като се замислиш, и двете идват от растения  Simple Smile Все пак  Wink

# 14
  • Мнения: 27 524
Да де, то като се замислиш, и двете идват от растения  Simple Smile Все пак  Wink

Идват. И без да се замислям. Но кус-кусът все пак не е растение  Wink
Истинският е чист, без добавки. Макаронените изделия обикновен осъдържат яйца, мляко... различни са на вкус.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт