Парлапановата, Джелеповата или Тачевата къща в Боженци?

  • 1 245
  • 7
  •   1
Отговори
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Някой ходил ли е в тези къщи да почива и има ли информация как са условията там? Спряхме се да почиваме в Боженци и сега следва да си изберем къща, ама коя да е?  Laughing Ако може и някакви координати, че в нета всичко е чрез резервации с агенции.  Hug

Последна редакция: сб, 10 ное 2007, 08:06 от kadrokosa

# 1
  • Мнения: 1 547
Това е май на Парлапановата - 067193/ 229. На Шекерджийницата -  067193/ 483. Джелепова - 067193/ 368. Капитанова - 067193/ 364. Страноприемница - 067193/ 467. От преди 100 години са ми тези телефони, дано са все още същите.


Била съм във всички възможни къщи в Боженци, разкошно е! Във Фенерите, в с.Кметовци, също е хубаво - 067193/ 470 /има невероятна масажистка!/

# 2
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
crazy chick, 10х ти много за информацията!  Hug Май ще се спрем на Парлапановата къща.  Wink Определено ще посетя масажистката във Фенерите.  Peace Laughing

# 3
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Искахме да почиваме в Парлапановата къща, но се оказа, че не е възможно! За информация - Парлапановата, Шарлоповата и Тачевата къщи не работят зимата!  Tired Сигурно има и други, но за тези разбрах със сигурност!

# 4
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Навсякъде е хубаво.Първият път, когато отидохме-случайно със със сем-вото останах очарована и ходим често.На входа на Боженци има пощичка, там е и администрацията на другите къщи, които можете да си наемете-страхотни са и цените са по-ниски от хотелчетата.Инфото ми е от юли месец последно.Тогава на човек в такава къща-срещу Капитановата платихме по 10 лв за спане на човек и 0.50 ст за такса и т.н. дреболии.

# 5
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Мерси, Скорпионче, ! Обаче съпругът ми не е съгласен да тръгваме без предварителна резервация! Така или иначе вече резервирахме във Фенерите. Тази година ще сме там, само живи и здрави.  Peace

# 6
  • Мнения: 794
В Шекерджийницата - невероятна домашна баница предлагат!!!   Peace

# 7
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
В Шекерджийницата - невероятна домашна баница предлагат!!!   Peace

Ооо, непременно ще ги опитаме!  Wink

Общи условия

Активация на акаунт