Мнения за Exfoliac Acnomega 200?

  • 13 332
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 790
В аптеката ми го препоръчаха като че ли ей сега, като с магическа пръчка, ще ми изчезне акнето от него. Купих си го, ползвам го вече повече от седмица и не виждам кой знае какъв резултат. Може би трябва да го ползвам по-дълго време  newsm78 Някой използвал ли е този продукт? Колко дълго и има ли резултат?

# 1
  • Мнения: 114
На мен ми го изписа дерматоложка,но нестига че ми мирише гадно,а и никакъв ефект от него,ползвам го вече месец и като че ли ми се появиха едни дребни пъпчици от него,също така много ми омазнява лицето и лъщя и затова от вчера го спрях и продължавам с акне аут,поне от него малко подобрение имам на пъпките.Също така ми изписа и един измиващ гел от който съм доволна пак на Exfoliac.

# 2
  • Мнения: 274
Препоръчвам да си вземеш не 200 а 100. Не  е мазен, лек крем е, не мирише на нищо и е много ефикасен. На мен ми го изписа дерматолог и съм страшно доволна.

# 3
  • Мнения: 5 790
Взех 200, защото лицето ми е много зле. И на мен на нищо не ми мирише, приятен е, но малко щипе.

# 4
  • в баира
  • Мнения: 861
Препоръчвам да си вземеш не 200 а 100. Не  е мазен, лек крем е, не мирише на нищо и е много ефикасен. На мен ми го изписа дерматолог и съм страшно доволна.
От една седмица ползвам Acnomega 100 и мога да кажа, че пъпките засъхнаха много бързо след първите няколко нанасяния. Сега ще видим за петната.

# 5
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
аз също използвам  100 и почистващата пяна.при мен действат много добре.А какво е това за петната?В петък съм на билков пилинг. Rolling Eyes

# 6
  • в баира
  • Мнения: 861
А какво е това за петната?
Имах предвид, че кремчето повлия на пъпките ми, а сега ще очаквам да се погрижи и за петната  от стари пъпки.
Така е, като не се доизказвам като хората. Simple Smile

# 7
  • Мнения: 420
каква е цената на този който е 100? newsm78

# 8
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
готина фифундрела мисля,че за петна няма да ти помогне.пак виж брошурата на всички продукти може да има нещо за петна.кремчето струва около 15лв.утре ще разказвам за пилинга.

# 9
  • в баира
  • Мнения: 861
готина фифундрела мисля,че за петна няма да ти помогне.пак виж брошурата на всички продукти може да има нещо за петна.кремчето струва около 15лв.утре ще разказвам за пилинга.
Аууу, жалко. Ще се поровя в брошурата.
Аз крема го взех за 20 лв - 30 мг.

# 10
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
фифундрела,намери ли нещо за петната?направих си пилинга и малко ми пощипва,но не е болка за умиране.

# 11
  • в баира
  • Мнения: 861
фифундрела,намери ли нещо за петната?направих си пилинга и малко ми пощипва,но не е болка за умиране.
Честно казано, не съм търсила, не ми остава време. Но определено ще потърся и в аптеката, от която си купувам козметиката.

Но и тук има инфо.

# 12
  • Мнения: 483
Аз от скоро ползвам гел-пяната за измиване http://krasotaizdrave.com/bg/view_product.php?id=252, но сега като ви чета, смятам да го  комбинирам с Acnomega 100.
A някой ползвал ли е това http://krasotaizdrave.com/bg/view_product.php?id=257

# 13
  • Мнения: 216
Момичета много съм доволна от продуктите на Exfoliac! HugПолзвам от 4 месеца измиващия гел и nc gel ,kaто nc gela гo мажа върху цялата ми брадичка(а го дават да се нанася само върху пъпките) ,че там ми е проблемната зона.Дерматоложка ми ги преписа ,всеки месец правя дълбоко почистване на лице и с тези продукти вече нямам пъпки ,а и белезите ми избеляха!  Peace

# 14
  • Разград
  • Мнения: 25
Аз ползвам exfoliac 100 от няколко месеца и съм много доволна.Всяка вечер се мажа с него, а веднъж месечно си правя пилинг с плодови киселини.

Общи условия

Активация на акаунт