Направление за хоспитализация?

  • 967
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 999
Преди 20 дни лежах в болница и при приемането ми дадох направлението за хоспитализация, което гинеколожката ми  даде за раждането. При изписване от болница направлението остана там. Въпросът ми е, сега трябва ли ми ново направление за раждането или старото си важи още./ще раждам в същата болница/

 

# 1
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Трябва ти ново. Старото е било по друга причина, съответно друга клинична пътека.

# 2
Трябва ти ново.Вземи си от гинеколога или от личния лекар

# 3
  • Мнения: 999
Но нали направлението важи определено време, а и гинеколожката ми не може да ми даде ново ако старото още важи. Ако греша моля ви поправете ме, но с тези направления ми е много сложно.

# 4
  • Мнения: 239
Здравей,трябва ти ново направление,защото на това пише за какво са те вкарали в болница.А, на направлението за раждане пише,че си за  раждане и пишат 10 лунарен месец.Аз бях така и знам.В 9-ия месец поне два пъти моят гинеколог ме пращаше в болница.И всеки път ми даваше направление за какво трябва да ме приемат.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 537
Преди 20 дни лежах в болница и при приемането ми дадох направлението за хоспитализация, което гинеколожката ми  даде за раждането. При изписване от болница направлението остана там. Въпросът ми е, сега трябва ли ми ново направление за раждането или старото си важи още./ще раждам в същата болница/

Да, но zorimimi пише, че талона е бил хоспитализация за раждане и го е използвала за друго, сега като ще влиза да ражда, би следвало да е талон със същата "диагноза" и не би ли трябвало да е в сила ограничението за давност на предходното!?! newsm78

# 6
  • Мнения: 999
loopy ме е разбрала най- правилно, но понеже не съм съвсем сигурна се допитвам и до вас.

Общи условия

Активация на акаунт