Шампоан за косопад "Фитоциан" от къде?

  • 6 349
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 223
Здравейте момичета Hug

след като прочетох доста похвали за шампоана на Фито за косопад "Фитоциан" реших да си го купя..
но никъде не го намирам!

може ли някой да помогне с инфо къде да го намеря. Явно има проблеми с вноса му.....а проблемът с косопада все повече се задълбочава Sad

Мерси в аванс  bouquet

# 1
  • Мнения: 4 496
Аз ползвам Фитовал. За Фитоциан не съм чувала... Thinking

# 2
  • Мнения: 223
Аз ползвам Фитовал. За Фитоциан не съм чувала... Thinking

Фитоциан е специално за косопад, а Фитовал не е за косопад доколкото знам...

# 3
  • Мнения: 4 496
Може, може.. Blush

# 4
  • Мнения: 17 402
Как да не е за косопад Фитовала!. Просто са съвсем различни "марки"

# 5
Момичета,фитоциан е шампоан от марката Phyto.Би трябвало във  всяка хубава и заредена с мед.козметика да го предлагат.В Пловдив всякаква такава специал и неспец козметика има в аптеки Авеню.Вчера разбрах,че в едната ще правят дермоцентър за безплатно тестване на кожа.

# 6
В София може да провериш в аптеката в Мол-а или тези "Ремедиум".Със сигурнпост ще намериш.

# 7
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
А Фитовал по-лесно ли се намира?

# 8
  • Мнения: 17 402
Да, макар че продукти на Фито има във всяка добре заредена с мед. козметика аптека. Аз ползвам Фитовал-а и съм доволна.

# 9
  • Мнения: 3 157
ако не държиш точно на фито,има доста други серии-rene furterer(с етерични масла са-в аптеките могат да ти предложат най-различни комбинации от шампоани,балсами и таблетки за пиени против косопад),на ревалид също има шампоан,балсам и капсули за пиене,фитовал,който вече са ти споменали-шампоан(2вида) и таблетки за пиене,на виши също имаше шампоан против косопад.Това се сещам за сега.Simple Smile

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Аз в момента сьм с Фитоциан  - никога не сьм имала проблем с намирането му - вьв всяка добре заредена аптека го има.
За мен Фитовал не е толкова добьр. на Фито продуктите са много по-качествени.

# 11
  • Мнения: 17 402
Е, то и разликата в цената не е малка. Някой попита за фитовал, затова споделих Peace

# 12
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Е, то и разликата в цената не е малка. Някой попита за фитовал, затова споделих Peace
А каква е разликата в цената?

# 13
  • Мнения: 17 402
Около 4лв е Фитовал-а, шампоанит на Фито са 15-16, Фитоциан не знам колко точно струва. Ползвала съм продукти от други серии на Фито и пак казвам, че Фитовал не е никак лош Peace

# 14
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Около 4лв е Фитовал-а, шампоанит на Фито са 15-16, Фитоциан не знам колко точно струва. Ползвала съм продукти от други серии на Фито и пак казвам, че Фитовал не е никак лош Peace
Направо ме нави! Ще взема да го пробвам този Фитовал.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт