Микровълнова върху хладилника?

  • 3 785
  • 20
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 557
Може ли? Ще си вредят ли едно на друго?  newsm78 Че нещо много пренаселено ми стана в кухнята.  ooooh!

# 1
  • Мнения: 780
На свекърва ми микровълновата от 2-3 години е все на хладилника и няма проблем   Peace

# 2
Какъв е тоя нисък хладилник-лилипут? newsm78

# 3
  • Мнения: 4 970
Какъв е тоя нисък хладилник-лилипут? newsm78
Може пък жената да е великан Wink Хайде стига с тия заядици  и все от гости Twisted Evil
 ПО въпроса-  микровълновата ми седи от 5-6 години върху хладилника и няма никакви проблими Peace

# 4
  • Русе
  • Мнения: 659
И аз за микровълнова си мислих днес като ми поставиха хладилника на мястото му, остава доста разстояние между него и горното шкафче. Моят хладилник е около 165 см висок и смятам, че напълно ни устройва. Значи казвате няма проблем да се сложи отгоре микровълнова newsm78

# 5
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Няма проблем. Миковълновата нагрява с вълни, които не излзиат от нея. Хладилника охлажда благодарение на радиатора зад него който се загрява..... не си пречат. ....

# 6
  • Мнения: 741
Нашага микровълнова стои там от години и няма проблеми

# 7
  • Варна
  • Мнения: 826
Нашага микровълнова стои там от години и няма проблеми

Нашата също. Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 7 097
Нашата микровълнова е върху хладилника от доста време - вече няколко години и няма никакви проблеми. Само дето ми е малко неудобно, защото хладилникът ни е много висок.

# 9
  • Мнения: 157
И нашата е върху хладилника, проблеми няма.

# 10
  • ново
  • Мнения: 5 882
И у нас микровълновата е върху хладилника. Там я сложихме още когато я купихме /преди 8 години/. Никакви проблеми не сме имали.

# 11
  • София
  • Мнения: 5 270
Нашият хладилник е Мраз (т.е. не е висок) и върху него държим поради липса на място... тостера  Joy
Засега няма някакви проблеми, така че с микровълновата мисля, че съвсем няма да има грижи Simple Smile

# 12
  • Мнения: 4 916
И според мен не би трябвало да има проблем  Peace

# 13
  • Мнения: 107
и у нас микровълновата ни е в/у хладилника от 4 години и няма никакъв проблем

# 14
  • На село
  • Мнения: 873
Нашата микровълнова също стои върху хладилника от 5-6 години и не сме имали никакви грижи. Сега правим ремонт и планувам ново място за микровълновата - върху сушилнята - има ли някой, който да я държи там?

Общи условия

Активация на акаунт