Дайте съвет на една декемрийка къде да роди.

  • 2 879
  • 61
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 217
Здравейте,
термина ми е на 21 декември, ако се износим докрай, дай Боже, всичко да е наред, но и по-рано да цъфнем, незнам къде да родя - предишния път бях в Тина Киркова и съм доволна, но сега с тия инфекции....Шейново не го харесвам хич, а Майчин дом винаги повече са го плюли, отколкото хвалили. За частно пари нямам. Та , дайте малко идеи, кой къде Wink
Темата ми май не е много за тук, но сметнах, че майките, които ще раждат през тези два месеца са най-засегнати от проблема с инфекцията, та затова питам тях. Извинявам се предварително на модераторите  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 2 217
Момичета, като съм си дала мнението за Шейново и Майчин дом, не значи, че вие не можете да го промените Wink Wink

# 2
  • София
  • Мнения: 2 838
Алекса, инфекцията в ТК отдавна е изчистена. Така че спокойно си раждай там, щом миналия път ти е харесало.

# 3
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Втора градска как ти звучи?
Иначе със търсачката във форума ще получиш много инфо.

# 4
  • Мнения: 159
не бих те посъветвала да е "тина киркова" поради ред причини.а относно инфекцията там въпроса е спорен.за "шейново" ще се въздържа от коментар. имам личен опит и от двете болници.ако трябваше да избирам сега,може би бих заложила на "втора градска".при всички случаи ти желая леко раждане,без излишни притеснения и щастливо майчинство!

# 5
  • Мнения: 4 555
И аз за Втора градска бих те посъветвала. Аз нея си бях избрала, в случай, че ме бяха върнали от Токуда.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 244
Окръжна - св. Анна
Всъщност пиши кои критерии те водят (освен инфекции), щото иначе мнения всякакви.

# 7
Аз раждах във 2-ра градска,много съм доволна.Докторите бяха готини,но най-важното е,че 3-те дни ,в които ще лежиш си изолирана с бебето-никой не влиза или излиза от болницата.Звучи гадно,но така или иначе тия първи дни са си само за теб и бебчето,а то ще е с теб по цял ден.Чисто е като за българска болница(е имаше хлебарки и храната беше гадна,но къде ли не е)Освен това отделението е много малко-около 40 легла,така ,че....препоръчвам ти я

# 8
  • София
  • Мнения: 2 217
Всъщност само инфекцията ме притеснява в Тина Киркова......
Във втора градска нещо не се чувствам сигурна, защото не е специализирана болница, имам предвид не са подготвени за бебетата толкова, като в спец. болници.
Май каквото и да реша си е въпрос на.......Божа работа..... Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 5 940
Според мен в Майчин дом са най-добрите специалисти в България. Обстановката е като в соцболница, но най-важното е ти и бебето да сте живи и здрави. За съжаление в държавните болници в България нормалният уют е недостижима екстра. Все пак ти решаваш. Аз имах на няколко пъти проблеми по време на бременността и съм ходила и в Шейново, и в Майчин дом, за себе си реших, че Медицинска академия е моето място. Родена съм там, там и родих моето сладко момченце.

# 10
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
До 21.12 все ще решиш, какво да кажа, че аз съм на 05.12 и не съм се ориентирала Blush
Успех и леко раждане Peace

# 11
  • Мнения: 1 371
Втора градска болница.   Peace

# 12
  • Мнения: 105
Точно сега е момента да се ражда в Тина Киркова,защото след този медиен шум и непрекъснати проверки е най чисто и безопасно. Ако първия път си доволна, по-добре иди пак там, ще се чувстваш по-спокойна.
Това е мое мнение все пак...м/у другото аз също ще раждам там,но чак февруари.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 217
Според мен в Майчин дом са най-добрите специалисти в България. Обстановката е като в соцболница, но най-важното е ти и бебето да сте живи и здрави. За съжаление в държавните болници в България нормалният уют е недостижима екстра. Все пак ти решаваш. Аз имах на няколко пъти проблеми по време на бременността и съм ходила и в Шейново, и в Майчин дом, за себе си реших, че Медицинска академия е моето място. Родена съм там, там и родих моето сладко момченце.

И аз, честно казано, съм се ориентирла леко към МД.... Една от най-плютите болници е, но наистина лекарите си знаят работата. Скоро лежах там заради проблем - акушерките са много на "Вие" с иглите и страшно ме измъчиха. Иначе за лекарите не мога да кажа нищо лошо.... Обстановката не ми е много по-различна от в другите болници, но....така аз виждм нещата....
За втора градска......нещо не мога да я възприема, незнам нищо за там, не са ме разубедили, просто аз не мога да я възприема като болница за раждане Embarassed
Иначе ми се щеше да си ида в Тина Киркова

# 14
  • София
  • Мнения: 2 217
До 21.12 все ще решиш, какво да кажа, че аз съм на 05.12 и не съм се ориентирала Blush
Успех и леко раждане Peace

Абе и аз не съм се разбързала, но нещо ме понаболява доста гадничко - подгответата са сигурно, ходя си с 2 см. разкритие от 1 месец, та ......да не хукна преди термина, затова се ослушвам за болница.... Но то ако стане така, най-добре си е МД.

Общи условия

Активация на акаунт