Болничен преди раждане

  • 1 486
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 20
Здравейте, майчета!
Айде и аз да се включа с един малко особен въпрос - дано може някой да ми помогне. Моята гинеколожка има проблем с болничния ми за 45-те дни преди раждане. Много моля ако някой знае със сигурност или наскоро са му издали такъв болничен и може да го погледне за справка, да ми каже какво се пише на причина за болничния - бременност или майчинство или нещо друго и какви са кодовете за диагноза и за причина - това са някакви комбинации от цифри и букви за които моята докторка ми призна че не е сигурна как трябва да са и написа нещо за което сама каза че може и да не е така - затова моля ви помагайте с акъл, че няма оправия newsm78 А хич не ми се иска да ми върнат болничния след някой и друг месец и изплащането да се отложи със сума ти и месеци... Sad

# 1
  • Мнения: 9 973
питай в някой кабинет по АГ,аз не помня...гледах само датите дали съвпадат Peace

# 2
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Диагноза - бременност; Причина - Бременност; Диагноза по МКБ: Z34.0; Причина код - 14. Болничния ми вече е изплатен. Дано и твоя да е написан така  Hug

# 3
  • Мнения: 254
Сверявам с копие от моя болничен, което пазя. Попълнен е правилно - съдя по коректното изплащане на майчинските  Laughing
Пише се:
В квадратчетата: Причина: 14
Причина за неработоспособността: Бременност
Успех!

# 4
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Бременност Peace

Общи условия

Активация на акаунт