КАКВИ СА ИЗИСКВАНИЯТА ВИ КЪМ ДРЕХИТЕ ЗА БРЕМЕННИ?

  • 4 334
  • 64
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Кое е красивото и удобно облекло за бъдещата майка? Какво мислите? newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 44 098
Ми....зависи кой го носи....т.е. зависи как си свикнала да ходиш облечена по принцип....нажното е да си го чувстваш ти ок за себе си...

# 2
  • Мнения: 9 973
удобство...........всичко друго освен дрехите е неудобство Joy

# 3
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Модерни - като дрехите, които носим в ежедневието, но по-широки в коремчето  Peace
Специализираните магазини за бременни предлагат "пенсионерски" униформи в гадни цветове...

# 4
  • Мнения: 2 336
И аз останах с впечатление,когато си търсих, че дрехите са тип чувал... Това, че си бременна не значи, че трябва да носиш грозни неща...
Ама пък се намират и по - интересни, ако упорито търсиш.

# 5
  • Мнения: 476
Аз носих спортни дрехи, но не за бременни. Приличаха ми на торби.  Единственото различно, когато си бременна е че трябва да са удобни, другото е въпрос на стил и вкус.  Hug

# 6
  • Мнения: 7 723
Красиво е едно, а удобно- друго Whistling
Удобното не е красиво, повярвай ми Wink

# 7
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Най-важно е удобството Peace

# 8
  • Мнения: 1 098
За мен най- удобната и красива дреха по време на бременността ми беше тази, която най- много се доближаваше до моят стил и дрехите ми преди да забременея.

# 9
  • Мнения: 636
Дрехите, които носех, не бяха за бременни, а просто по-голям размер или от ластични материи. Хем ти е удобно, хем изглеждаш секси Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 4 588
Аз за себе си мога да кажа, че  дрехите за бременни ми бяха много неудобни  и съжалих, че съм ги купила.
Най-красиви и удобни биха ми били дрехите, които харесвам и  нося по принцип, съобразени с фигурата ми на бременна.

# 11
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Да са удобни и да не се чувстваш в тях като в чувал , а поне малко красива и жена.  Wink

# 12
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Да са удобни ,модерни , от естествени материи,  да не чувстваш като москвич покрит с чохал...  Wink Има някои дрехи за бременни направо са ужасни, като за някакви мутанти са шити... Shocked

# 13
  • Мнения: 4 447
Преди всичко трявба да ти е удобно и да не притиска корема. Всичко останало, опиращо до финес, стил, красота и мода е постфактум.

# 14
  • Мнения: 2 677
Не съм си купувала дрехи за бременни. Носех се спортно - анцузи, панталони, блузки.
Най-важното е дрехите да са удобни.

Общи условия

Активация на акаунт