Как се справяте с мъжете си полицаи?

  • 56 816
  • 820
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 217
Споделете мами,чиито съпрузи са полицаи как издържате на напрежението покрай работата на половинките ви.
Аз примерно много се ядосвам на извънредните им смени-я стачка,я някоя личност решила да посети милата ни родина,я някой застреляли.,я избори. ooooh! ooooh! ooooh!
Имало е дни когато се прибере от работа и здрасти не ми казва от това,че е ядосан нещо или е имал много работа и е много нервен.
Да не говориме,че заплатите са им толкова смешни. #Cussing out
И двамата сме се замисляли да се маха от тая работа.
Хубавото е поне ,че си пере сам униформата и си я глади сам. Mr. Green
И е мнооооооооого секси в униформа.

# 1
  • София
  • Мнения: 2 100
баща ми беше полицай (вече е пенсионер), сега осъзнавам, че на майка ми никак не й е било лесно, но явно човек свиква с напрежението в един момент
що се отнася до извънредните смени и стреса, приеми го просто като част от задълженията (то в днешно време къде ли няма стрес)
не е важно човекът с каква професия е, важното е да се подкрепяте и уважавате
заплатите наистина не са големи в началото, но там има възможност за израстване и освен това съществуват доста привилегии
търси добрите страни в ситуацияа, ще видиш, че ще ти е по-лесно
успех Peace

# 2
  • Мнения: 1 217
Да Марлен,опитвам се.
И той и аз осъзнаваме и плюсовете и минусите,но май аз все още не мога да свикна,
а е на тази работа вече близо 4 години.

# 3
  • Smallville
  • Мнения: 994
Ами свиква се Whistling.В началото ме впечатляваха тези неща с нервниченето и извънредната работа,но вече не.
Аз по скоро не мога да свикна с мисълта ,че е застрашен и може да му се случи нещо лошо по време на работа.Ето с това няма да свикна и винаги ще го мисля.
А за униформата си щастливка,аз не само пера и гладя,ами и чест отдавам People Cop

# 4
  • Мнения: 1 978
ами и моят мъж е полицай, но ние сме в Бургас и извънредните смени са по-малки Laughing
иначе няма кой знае какво напрежение за мен. най-лошото е почивните дни-рядко се засичаме да почиваме едновременно. иначе е като всяка друга работа, а за заплатите съм без коментар.

# 5
  • Мнения: 18
мислех си да пусна такава тема отдавна
и моят е в МВР и то вече 8 години и да ви кажа НЕ СЕ СВИКВА.
Дори и в момента седя и си чакам, уж го викнаха за час, а минаха вече 4. От 3 седмици не е почивал и един ден.
Планове никога не се правят и като звънне телефона  Cry
А само как ги променя работата, то от моя по спокоен човек нямаше и с всеки изминал ден е все по изнервен.
Аз само за униформата съм късметлиика, защото нама.
Що се отнася до опасностите - определено са най отвратителнота част.
А за израстване и привилегии, навремето може и да са имали но сега повечето им ги взеха.
Тредно е но........ 

# 6
  • Мнения: 589
Mоят бивш съпруг пък беше военен. Имаше един колега,чиято жена стана за смях,като се изцепи,че ще отиде при началника да го помоли да се смили малко над нейния драгоценен съпруг и да не му "слага" толкова много наряди и дежурства..." Какво е това чудо,бре,Стефан през вечер наряд дава!"-чудеше се ...Само тя,милата,не знаеше,че тази работа,както и полицейската,са много удобни за кръшкачи като нейният мъж.Бившият ми приятел беше полицай(от трън-та на глог,дето се казва)-споменавам го,за да стане ясно,че знам чудесно за какво става дума.И установих,че на каквато и работа да е мъжът,въпрос на характер е да пренася проблемите на работата удома.Един вид,ако си е нервна натура,и библиотекар да е-пак ще повтаря"Егати напрегнатата работа имам..."
 Дано успях да се изразя ясно,че днес нещо трудно си събирам мислите...

# 7
  • Мнения: 18
Mоят бивш съпруг пък беше военен. Имаше един колега,чиято жена стана за смях,като се изцепи,че ще отиде при началника да го помоли да се смили малко над нейния драгоценен съпруг и да не му "слага" толкова много наряди и дежурства..." Какво е това чудо,бре,Стефан през вечер наряд дава!"-чудеше се ...Само тя,милата,не знаеше,че тази работа,както и полицейската,са много удобни за кръшкачи като нейният мъж.Бившият ми приятел беше полицай(от трън-та на глог,дето се казва)-споменавам го,за да стане ясно,че знам чудесно за какво става дума.И установих,че на каквато и работа да е мъжът,въпрос на характер е да пренася проблемите на работата удома.Един вид,ако си е нервна натура,и библиотекар да е-пак ще повтаря"Егати напрегнатата работа имам..."
 Дано успях да се изразя ясно,че днес нещо трудно си събирам мислите...

права си на 100%, но ако седнем и за това да се тормозим ще откачим, то човек ако си го влече изневярата и 24 часа да сте заедно пак  ще намери време

# 8
  • Мнения: 1 217
То май кръшкането и полицай си вървят ръка за ръка.
Е за сега не мога да се оплача в това отношение

# 9
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Баща ми е такъв. Мдам, кръшкане и полицай си вървят заедно. Майка ми направо не беше човек по едно време. Добре че с брат ми вече осъзнавахме (прекалено ясно) какво става, та й дадохме по едно рамо когато реши да се разведе. Защото и на нас ни идваше в повече вече  Tired

# 10
  • Smallville
  • Мнения: 994
То май кръшкането и полицай си вървят ръка за ръка.

Е тука ме застреляхте направо  ooooh!.То си е до човека,ако има мерак,ще намери начин и ако няма дежурства,примери бол.....

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Хе-хе,първият ми съпруг беше полицай.Разведохме се ! hahaha hahaha hahaha


В твоя случай ,просто се нагаждаш към ситуацията.И друга професия да беше пак можеше да работи извънредно.А иначе човек има всякакви моменти за да му е криво.

# 12
  • Мнения: 918
е каква стана тя, момичето иска съчувствие и подкрепа, вие и напълнихте главата с глупости Crazy

# 13
  • Мнения: 18
добре де защо пак се поставят всички под един знаменател. Всеки е различен и смятам че склонността към изневяра няма нищо общо с професията.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 100
добре де защо пак се поставят всички под един знаменател. Всеки е различен и смятам че склонността към изневяра няма нищо общо с професията.

определено Peace

Общи условия

Активация на акаунт