ЛОГОПЕД В ПЛОВДИВ

  • 1 800
  • 6
  •   1
Отговори
Забелязах, че координатите на Петя Христева - логопед в Пловдив, са сгрешени и затова ще ги публикувам отново, защото тя е една от малкото специалисти в Пловдив, които работят страхотно с деца с аутизъм, хиперкинетичен синдром, обучителни трудности  и е т.н. "ранен логопед" /работи с много малки деца/!

0886/ 86 66 08, e-mail: hristeva_petia@abv.bg Wink

# 1
  В терапевтичен кабинет "Sivvena" също работят страхотни специалисти в областта на генерализирани разстройства на развитието и всякакви други разстройства - речеви, емоционални, поведенчески - още от 3 годишна възраст. Предлагат и гъвкави и индивидуални схеми за посещение и терапия, а диагностиката е безгрешна. Кабинетът се намира в ЖК. Тракия, бл.41 /гр.Пловдив/. Телефонните номера, с които разполагам са 0894 403 341 и 0894 74 88 16.

# 2
# 3
Благодаря. Избрахме да започнем при Христева логопедична терапия .

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 551
Извинявам се, че използвам темата, но се надявам вие да ми помогнете   bouquet
Синът ми има леки проблеми при говора /бърка примерно "р" и"л"/ и се налага да посетим логопед. От Пловдив сме и затова се разтърсих из темите за информация. Може ли да ме насочите към някого конкретно. И другото - мога ли да си взема направление от личната  или това е нещо, което не се поема от касата?
Благодаря ви предварително   bouquet

# 5
Zdravey, nie pose6tavame logoped i moga da ti kaja, 4e po zdravna kasa ne rabotjt.Moje6 da popita6 za raionen takuv, ako deteto ti hodi na detska gradina.Nay-dobre se obadi na Hristeva /na6ata logopedka/- tj 6te ti objsni kakvi za vuzmojnostite v tvoj slu4ay. Az li4no predpo4itam 4astnite uslugi, za6toto se obru6ta po-goljmo vnimanie na deteto mi i za pediatur, i za u6i, nos, gurlo i t.n. Telefonut i go ima po-gore-  0886/866608  i stacionaren- 577627.
tova e ot men
Nat. Simple Smile

# 6
И моите деца ги записах в Логопедичен център "Мечо Пух" при Христева в логопедичната група и ги водя всеки ден от 9 до 13ч.Много съм доволна от отношението и работата на специалистите там.

Общи условия

Активация на акаунт